Як дізнатися хто на мене підписаний в Фейсбук або в групі

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто на мене підписаний в Фейсбук або в групі

У Фейсбуці є багато різних функцій і можливостей. Ви можете писати смс-повідомлення, лайкать чиїсь публікації, викладати свої тексти і створювати групи. Однією з таких штатних можливостей в соцмережі є додавання друзів. Але є також функція підписки, тобто ви можете бути підписаним на одного або когось ще. Також, якщо ви вступаєте в групу, або до вас в групу вступають, то ці люди є її учасниками. Багато користувачів зацікавлені питанням, як дізнатися, хто на мене підписаний в Фейсбук. Сьогодні ми про це і розповімо в нашій статті, а також розглянемо два можливих методу дізнатися це для різних ситуацій.

Подивитися передплатників своєї сторінки

Взагалі на Фейсбуці є два типи користувачів: Шанувальники і Передплатники. Перша категорія — це ті, хто лайкнув запис або фото і тепер у даного користувача ви будете відображатися в новинній стрічці. Друга категорія — це ті люди, які не є прихильниками, які не лайкали записи, але хочуть їх бачити в своїй стрічці. Причому друга категорія з’явилася в соцмережі відносно недавно.

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто на мене підписаний в Фейсбук або в групі

Для початку давайте розберемося зі сторінкою конкретно користувача. Для того, щоб подивитися передплатників і їх кількість:

 • Для цього ми через будь-який браузер заходимо на головну сторінку Фейсбук.
 • Відкриваємо налаштування нашої сторінки через праву верхню іконку у вигляді трикутнички.
 • Зліва в списку доступних функцій шукаємо «Люди і сторінки» і натискаємо на неї.
 • З’явиться окреме меню, в якому буде чотири пункти: «Люди, лайкнувшіе профіль», «Передплатники сторінки», «Товариства, лайкнувшіе сторінку» і «Заблоковані акаунти і користувачі».
 • Вибираємо відповідний нам варіант і дивимося.

Подивитися передплатників в групі

Якщо ж у вас є своє співтовариство, то ви можете також подивитися інформацію про її учасників. Для цього:

 • Перейдіть на сайт Фейсбуку
 • Знайдіть свою групу в пошуковику або ж в списку всіх своїх спільнот
 • Відкрийте її
 • На верхній панелі натисніть кнопку «Налаштування»
 • Зліва в списку відкриваємо функцію «Люди і сторінки»
 • Там відобразиться список лайкнувшіх групу користувачів.

Як побачити гостей профілю

Це звичайний питання, яке задають нові користувачі соцмережі — як подивитися, хто заходив до мене в акаунт (НЕ сторінку, і саме особистий профіль)? Так ось, Фейсбук не надає такої інформації. Можливо, і є якісь способи дізнатися це, але тільки всякими обхідними шляхами, і потрібно буть обережними, щоб не попастися шахраям.

Ось такі способи ми сьогодні розглянули. Насправді, все дуже просто і розібратися в цій темі зможе будь-хто. Дана інформація допоможе вам, якщо у вас раптом з’явилася така проблема. Тепер, при її вирішенні не виникне особливих труднощів і буде ще легше користуватися соціальною мережею Facebook.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector