Як дивитися презентацію Apple в Chrome і інших браузерах на Android і ПК

Зміст

Apple офіційно дозволяє дивитися свої презентації тільки в браузері Safari на iPhone, iPad і Mac, приставці Apple TV і через Microsoft Edge в Windows 10. Що робити тим, хто користується іншими платформами і додатками? Вихід є — потрібно міняти User Agent браузера так, щоб стрімінговий плеєр Apple вважав, що ви використовуєте Safari.

ПК

Запустіть браузер Chrome і встановіть розширення User-Agent Switcher for Chrome. В панелі праворуч від адресного рядка з’явиться значок з головою людини в темній масці. Натисніть на нього і виберіть новий User Agent: iPhone 6, iPad або Safari. Запускайте трансляцію.

Аналогічні розширення є і для інших браузерів, наприклад, Opera і Firefox. До Chromium, яндекс.браузер, Аміго та багатьом іншим браузерам на основі коду Chromium підходить розширення для Chrome.

Android

Встановіть додаток User Agent Switcher і запустіть його. У списку запропонованих пристроїв виберіть iPhone або iPad. Тепер можна відкрити в мобільному браузері Chrome сайт Apple і включати трансляцію (коли вона почнеться).

Зміну User Agent також підтримує браузер Dolphin. Потрібну опцію можна знайти в його налаштуваннях.

12 вересня Apple представить три нових смартфона (iPhone X, 8 і 8 Plus), а також кілька інших продуктів: приставку Apple TV з підтримкою 4K, смарт-годинник Apple Watch з LTE-модулем, оновлену модель навушників AirPods і, можливо, iPod touch з розблокуванням скануванням особи. Презентація розпочнеться о 20:00 за московським часом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector