Як дивитися на YouTube відео, недоступні в нашій країні

Деякі відео і трансляції на YouTube мають обмеження за географічною ознакою. Вони можуть бути доступні тільки в одній або декількох країнах і заблоковані в інших. Що робити, якщо вам дуже хочеться подивитися відео, але воно не є в тій країні, де ви знаходитесь?

VPN

Перший і найочевидніший спосіб — використовувати VPN або анонимайзер з підміною IP-адреси. В цьому випадку вам доведеться вибрати IP тієї країни, де відео доступно. Зазвичай буває достатньо скористатися американським адресою, але в деяких випадках доведеться підбирати країну вручну, і далеко не факт, що VPN або анонимайзер надасть потрібний вам IP.

розширення

Встановіть в браузер Google Chrome розширення F * ck YouTube. Воно автоматично визначає, в яких країнах відео відтворюється, і підміняє ваш IP адресою потрібної країни. Натискати на кнопку розширення не потрібно — воно самостійно розпізнає відео з географічними обмеженнями.

Розширення працює тільки в деськтопной версії Chrome, на мобільних пристроях обмеження з відео на YouTube можна зняти тільки анонімайзерами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector