Як активувати Windows 10 ключем від Windows 7 або 8

Windows 10

Windows 10 — платна операційна система, і вона коштує досить дорого (14 199 рублів за Pro або 9 499 рублів за Home на сайті Microsoft). Незважаючи на те, що з моменту випуску Windows 10 пройшло більше трьох років, Microsoft все ще дозволяє безкоштовно активувати її ключем від Windows 7, 8 або 8.1. Ці ключі коштують набагато дешевше і могли залишитися у вас від старих комп’ютерів або ноутбуків.

При установці Windows 10 потрібно ключ продукту, він стандартний і залежить від того, яку редакцію операційної системи ви інсталюєте:

Windows 10 Home — YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
Windows 10 Pro — VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Можна встановити Windows 10 і без цього ключа. В цьому випадку у вас буде 30-денний пробний період, і це ні на що не вплине.

Переконайтеся, що комп’ютер підключений до інтернету (це потрібно для того, щоб сервер Microsoft перевірив справжність ключа і зареєстрував нову ліцензію). Відкрийте «Параметри Windows» (Win + I), перейдіть в «Оновлення та безпека» та натисніть на «Активація». Виберіть «Змінити ключ продукту» і впишіть ключ ліцензії Windows 7 або 8. Якщо цей ключ підхопила, ви побачите повідомлення про те, що активація пройшла успішно.

Якщо активувати Windows 10 таким способом не вийшло, спробуйте наступне: натисніть на кнопку пошуку на панелі завдань, напишіть cmd.exe, натисніть правою кнопкою миші на знайденої утиліти і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

У «Командному рядку» задайте команду «slmgr.vbs -ipk [Ліцензія]» (без лапок, а замість [Ліцензія] вкажіть ключ активації). Через кілька секунд Windows 10 активується.

Якщо у вас є комп’ютер, що працює на Windows 7 або 8, але ви втратили наклейку з ключем активації або він затёрся, його можна відновити. Для цього скористайтеся безкоштовною утилітою ProduKey. Скачайте її, запустіть, і ви моментально побачите цей ключ. Запишіть його і використовуйте для активації нової операційної системи.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector