iPhone X можна вимкнути кнопкою включення. Розповідаємо, як тепер це працює

Як вимкнути iPhone X

Результатом відмови від кнопки «Додому» стала необхідність в зміні багатьох основоположних принципів роботи з iPhone. Наприклад, тепер інакше працює включення, активація Apple Pay, запуск Siri, скріншоти і багато далі. Для тих, хто вже оплатив попереднє замовлення або планує спробувати купити iPhone Х третього листопада, ми будемо готувати невеликі інструкції. Сподіваємося, вони допоможуть розібратися з новим смартфоном і зроблять перехід трішки простіше.

Звична кнопка на правій стороні iPhone в новій моделі стала більшою і все також відповідає за включення смартфона, включення і відключення підсвічування екрану. Але вимкнути з її допомогою пристрій тепер не вийде. Довгий утримання кнопки включення тепер запускає Siri, а щоб побачити звичне меню виключення пристрою, потрібно затиснути одночасно кнопку включення і клавішу зменшення гучності. Втім, сприймати нову інформації зручніше списком:

Одиночне коротке натискання кнопки включення — включення і виключення дисплея
Утримання кнопки включення — Siri, голосове керування або відсутність дії (налаштовується в Універсальному доступі)
Подвійне натискання кнопки включення — активація Apple Pay
Потрійне натискання кнопки включення — запуск налаштованої функції Універсального доступу
Утримання кнопки включення і натискання зменшення гучності — меню виключення смартфона
Натискання кнопок включення і збільшення гучності — знімок екрана
Натискання кнопки збільшення гучності, натискання кнопки зменшення гучності, утримання кнопки включення — примусове перезавантаження

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector