Хто придумав і створив Вайбер Мессенджер?

Зазвичай користувачі тій чи іншій популярної програми не замислюються про її засновників і про історію появи програми. Але все ж подібна інформація може бути корисна — хоча б як приклад того, як можна створити щось корисне і потрібне, а також вельми прибуткове.

У цій статті мова піде про те, хто придумав Вайбер, дуже популярний месенджер.

Хто розробник месенджера Viber
Хто розробник месенджера Viber

Хто і коли створив Вайбер — трохи історії

Ця програма, до якого багато хто встиг звикнути, було створено зовсім недавно. Програма з’явилася в appstore в 2010 році. Творцями Вайбера прийнято вважати двох людей — Ігоря Мазінніка і Талмонових Марко. Хоча обидва вони є громадянами Ізраїлю, Мазіннік народився в Росії. Проживши до16 років в рідному Нижньому Новгороді, він згодом перебрався до Ізраїлю.

Ігор Мазінніка і Талмонових Марко
Ігор Мазінніка і Талмонових Марко

Обов’язкова служба в армії звела Ігоря з Марко, який згодом став його другом і соратником. Спочатку вони створили сервіс обміну музичними треками, а через якийсь час прийшли до ідеї створення програми для безкоштовних дзвінків. Як зізнається сам Мазіннік, їх цікавила ідея безкоштовної Інтернет-телефонії, як її можна використовувати. Внаслідок цього інтересу вони прийшли до думки створення нового месенджера, яка і була реалізована.

Якщо авторство ідей повністю належить цим двом людям, то над створенням програми працював цілий штат програмістів. Причому основна їх маса працювала в Білорусі. Так що на питання, хто створив Вайбер, можна дати і така відповідь — програмісти Білорусі під керівництвом ізраїльтян.

Розробник VIber
Розробник VIber

Випущена програма спочатку призначалася тільки для айфонів. Однак відразу після своєї появи Вайбер отримав величезну популярність. В результаті почалися розробки версій для інших платформ. На даний момент охоплені практично всі можливі ОС, установка Вайбера можлива не тільки на мобільні пристрої, а й на стаціонарні комп’ютери.

Зі збільшенням можливостей росло і число працівників фірми Мазінніка і Марко, а також кількість офісів. Наступним логічним кроком стала продаж Вайбера великої японської компанії, яка має всі фінансові можливості для активного маркетингу.

Сума угоди склала 900 мільйонів доларів! При цьому ті, хто стояв біля витоків появи цього додатка, продовжують займати керівні посади в даному проекті.

Причини популярності додатки від творців Viber

Що ж привело тих, хто створив Viber, до такого успіху?

Інтерфейс Viber Messenger
Інтерфейс Viber Messenger

  • Щирий інтерес до того, що вони робили. Головною метою Мазінніка і Марко було не отримання якомога більшого прибутку, а вивчення питання безкоштовної IP-телефонії.
  • Наявність досвіду в даній області. Створення Вайбера було вже не першим проектом для Мазінніка і Марко. Постійно покращуючи свої навички і стежачи за тим, що відбувається в світі Інтернет-технологій, вони змогли вловити популярні тренди і створити продукт, який став цікавий користувачам.
  • Створення зручного і зрозумілого продукту для людей. Вайбер отримав таку велику популярність багато в чому завдяки зрозумілому і логічного управління, відсутності складнощів в роботі.
  • Постійне вдосконалення свого продукту. Створивши Вайбер, розробники продовжували покращувати програму, розширюючи її функціональні можливості, створюючи версії для пристроїв з різними ОС. Серед останніх нововведень Вайбера — можливість створення і читання паблік-чатів.

Історія успіху інших людей часто стає опорною точці свого розвитку. Тому, дізнавшись, як і хто придумав і розробив додаток Вайбер, хтось може спалахнути ідеєю створення нових програм в області Інтернет-технологій, які будуть змінювати життя людей в усьому світі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector