Google зливає ваші листи всім підряд. Як вирішити цю проблему самостійно

The Wall Street Journal з’ясував, що сторонні розробники отримують повний доступ до поштових скриньок користувачів Gmail. Причому мова йде не про аналіз листування комп’ютерними алгоритмами, а про безконтрольну можливості читання чужих листів.

Компанія Google, що володіє сервісом Gmail, не бачить в цьому нічого поганого. За її словами, користувачі самі надають стороннім сервісам доступ до своєму листуванні, а в запиті на вирішенні прямо вказано, що сервіс може читати листи. Правда, з такого запиту неможливо зрозуміти, що читанням можуть займатися живі люди, а не роботи.

Gmail

Щоб уникнути витоку конфіденційної інформації, зайдіть в настройки облікового запису Google і відніміть доступ до нього у всіх додатків і сервісів, яким надана можливість читання листів. Залиште тільки ті сервіси, яким ви на 100% довіряєте (якщо такі взагалі існують).

Gmail

Прямий доступ до листування користувачів є і у розробників Gmail, але вони, за словами Google, переглядають листи тільки у виняткових випадках, наприклад, при пошуку багів або після отримання скарг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector