Google+ закривається назавжди. Останній шанс врятувати свої дані

Google+

2 квітня Google закриє соціальну мережу Google+. Вона прийшла на заміну блогерської платформі Google Buzz в червні 2011 року, пережила кілька кардинальних перевтілень, але так і не змогла виправдати своє існування, не знайшовши достатню кількість постійних і вірних користувачів.

Спочатку Google планувала закрити Google+ в серпні 2019 року, але компанії довелося прискорити цю подію через великого витоку, виявленої в кінці 2018 року. В API Google+ був виявлений новий баг, через який до стороннім розробникам могли потрапити дані 52,5 мільйонів користувачів. Помилка з’явилася і була усунена листопаді. І хоча у Google немає даних про те, що хтось скористався багом для несанкціонованого збору інформації користувачів, в теорії така ймовірність не виключена. Аналогічні проблеми були виявлені ще в березні 2018 року: тоді могли бути скомпрометовані фотографії, адреси електронної пошти та інші особисті дані користувачів.

Останнім часом Google+ використовувалася в основному для публікації різних збірок, а потім організації спільнот навколо якихось проектів (наприклад, додатків та ігор), але деякі люди продовжували розміщувати в ній новини і спілкуватися з друзями і шукати нові знайомства. Доступ до Google+ збережеться тільки у корпоративних користувачів в рамках пакету сервісів G Suite.

Google+ доживає останні години, і у вас все ще є можливість завантажити звідти архів зі своїми даними, в тому числі фотографії та відео.

  • Відкрийте сторінку «Збереження даних». При необхідності прихильника чи критика наразі Google. Всі типи даних, доступних у вашому профілі Google+, будуть за замовчуванням обрані.
  • Натисніть «Далі».
  • Вкажіть тип файлу.
  • Виберіть спосіб отримання даних.
  • Натисніть «Створити архів».

Google+

Через кілька хвилин буде сформований архів, який ви можете завантажити на свій комп’ютер або інший пристрій.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector