Google заборонила скачувати картинки з пошуковика. Як повернути цю можливість?

Компанія Google прибрала з пошукача картинок можливість відкривати зображення з оригінальним дозволом. Це було зроблено для того, щоб запобігти або хоча б ускладнити їх скачування без переходу на сайти, де вони розміщені. Безпосередньо з пошукача тепер можна завантажувати тільки картинки з невисоким дозволом, а за оригіналами доводиться ходити по сайтах. Це забирає час, крім того, доводиться шукати потрібну картинку серед іншого контенту, що може виявитися важким завданням, якщо вам зустрінеться довга стаття або масивна галерея.

На щастя, розробники софта вже пожвавішали і випустили для Chrome і інших браузерів, створених на основі Chromium, розширення, яке повертає в режим попереднього перегляду кнопку, що дозволяє відкрити оригінал зображення або скопіювати пряме посилання на нього.

Пошук

Встановіть розширення View Image з магазину Chrome, перейдіть в пошук за картинками і введіть запит. Натисніть на цікаву для вас картинку — ви побачите кнопку View Image. Натисніть на неї, і картинка відкриється в поточній вкладці в повному дозволі. Переходити на сайт, де вона викладена, не потрібно, тобто все працює як раніше (за тим винятком, що кнопка не локалізована і на ній написано View Image, а не «Відкрити в повному розмірі»). Щоб зберегти картинку на комп’ютер, натисніть Ctrl + S або клацніть на неї правою кнопкою миші і виберіть «Зберегти зображення як …» Якщо завантажувати її не потрібно, а вам просто потрібна пряме посилання (наприклад, для відправки в месенджері або соцмережі), скопіюйте її з адресного рядка або через меню, яке відкривається після натискання на праву кнопку миші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector