Google Фото чекають Wi-Fi?

Якщо ви використовуєте обмежений план дзвінків, без сумніву, встановіть Google Фото для резервного копіювання лише за допомогою Wi-Fi на пристрої Android.

Я почала помічати цю проблему наприкінці 2017 року або на початку 2018 року. Після виходу з будинку і зйомки фотографій я повернуся додому і підключиться до Wi-Fi, але у Google Photos буде невелика піктограма «оновлення»

Google Photos чекають Wi-Fi, коли я перебуваю в мережі Wi-Fi.

Проблема і рішення

Зрештою, здається, що кілька популярних програм блокування оголошень тепер мають службу завантаження фотографій у чорному списку.

Це дуже просте рішення: вимкніть блокування оголошень.

Замість того, щоб негайно вимкнути блокування оголошень, щоб виправити Google Фото, можна просто додати фотографії Google для більшості програм блокування оголошень, щоб повернутися до нормального стану.

Список фотографій Google Google у засобі блокування оголошень

Щоб додати фотографії Google до білого списку в декількох популярних програмах блокування оголошень, потрібно виконати такі дії.

  • AdGuard: перейдіть до бічного меню, а потім «Керування додатками» і сортуйте за «Весь час». «Виберіть Google Фото, а потім зніміть прапорець» Увімкнено «у розділі Загальні.
  • Блокування: Натисніть «X в білому списку», натисніть кнопку +, знайдіть Google Фото, а потім натисніть «Зберегти». «
  • DNS66: Перейдіть на вкладку Програми, увімкніть «Показати системні програми». «Прокрутіть вниз і вимкніть перемикач поруч із Google Фото.
  • NetGuard: перейдіть до меню -> Налаштування -> Додаткові параметри, увімкніть «Керування системними додатками». «Натисніть стрілку вниз поруч із зображенням у головному списку, потім вимкніть параметр» Застосувати правила та умови «.

І це все — фотографії Google тепер повинні працювати правильно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector