Face ID в iOS 12 навчився розпізнавати обличчя кількох користувачів

iOS 12

В iOS 12 з’явилася нова функція, яку Apple не стала згадувати на презентації 4 червня. Тепер розблокувати iPhone X за допомогою Face ID, оплачувати покупки і здійснювати будь-які дії з авторизацією може не тільки власник смартфона, але також його довірена особа — в настройках з’явилася можливість сканування другої людини.

Щоб додати друга особа, потрібно зайти в «Налаштування» → «Face ID і код-пароль» → «Налаштувати альтернативний зовнішній вигляд». Відповідно до опису нової функції, сканер осіб зможе визначати вас краще, якщо ви покажете йому кілька варіантів свого іміджу, наприклад, з тижневою щетиною і в сонцезахисних окулярах.

iOS 12

Як виявилося, цей інструмент дозволяє додати обличчя іншої людини, абсолютно несхожого на вас — і система його розпізнає. Якщо добре постаратися, то можна додати в пам’ять Face ID і третього користувача.

Можливо, це не нова функція системи, а лише програмна помилка, яку розробники виправлять до релізу iOS 12. Фінальна версія мобільної операційної системи вийде у вересні 2018 року.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector