Екран iPhone X вигорає. Як вирішити цю проблему?

Головний недолік OLED-матриць — вигоряння пікселів, які довгий час виводять статичне зображення. Користувачі помітили, що таку проблему схильний екран iPhone X, і компанія Apple підтвердила їх побоювання.

На сайті техподдержі Apple написано:

Якщо ви подивіться на OLED-екран не під прямим кутом, ви помітите зміну кольорів. Це нормальна поведінка OLED-екранів. Після тривалого використання OLED-екрани можуть показати незначні візуальні зміни. Це теж очікуване поведінка, воно може виражатися в постійному відображенні елементів або «вигорання», при якому на екрані залишається слід від картинки, хоча на ньому з’явилася інша картинка. Це може статися після того, як картинка була виведена тривалий час на екран при високій яскравості. Ми сконструювали екран Super Retina таким, щоб максимально знизити ефект вигоряння, властивий OLED.

Apple дає кілька порад, які допоможуть уникнути вигоряння. Потрібно включити автоматичне керування яскравістю, встановити мінімальний час вимикання екрана при просте, а також утриматися від виведення статичного зображення (тобто, не використовувати смартфон як настільний годинник або електронною фоторамки).

У всіх попередніх моделях iPhone використовувалися LCD-матриці, які, завдяки конструктивним особливостям, не схильні до вигоряння.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector