Додаток — LinguaLeo для вивчення англійської. Відгуки. можливості


Багато вже задавалися проблематикою вивчення англійської мови. Рішення, як правило, знаходять у додатковій освіті за допомогою спеціалізованих дорогих курсів, студіювання підручників або ж прослуховування навчальних аудіо книг. Майже на все це потрібен час і не мале, причому його треба спеціально виділяти. Навряд чи ви, в процесі поїздки на метро, ​​або очікування свого замовлення в кафе, дістанете толстенную книгу і почнете її вивчати.

Під подібні цілі є спеціальні програми для Android, що дозволяють приділяти щодня буквально по 10-15 хвилин і при цьому давати досить відчутний результат в пізнанні мови. Одна з таких програм — це LinguaLeo. Хоча при цьому варто розуміти, що вивчення і знання — це різні речі, з цієї причини не кожному підходить той чи інший метод. А якщо точніше, то тільки комплексний підхід здатний дати відчутний і гарантований результат. І навіть при такому підході, якщо Вам знадобитися перевести офіційний документ, то звернутися в бюро перекладів ось тут, ніж займатися цим перекладом самостійно.  

Що ж таке LinguaLeo?

Насправді, LinguaLeo — це повноцінна соціальна мережа, метою якої є навчити вас писати, читати і говорити англійською мовою. І розробники випустили додатки для ОС Android і Ios. Воно дозволяє використовувати деякі можливості цієї соціальної мережі у себе на смартфоні.

функції додатки

Тренування.

Їх існує чотири види.

Перша — «слово-переклад»: вам надається слово англійською мовою і варіанти його перекладу, необхідно підібрати правильний.

Друга — «переклад-слово»: зворотний варіант першого варіанту, тепер дається, немов на російській, до якого треба підібрати правильний переклад англійською мовою.

Третя — «конструктор слів»: є російське слово і англійські букви, з яких необхідно зібрати правильний переклад.

І остання, четверта тренування — це «аудіювання»: сприймаємо на слух слово і записуємо його в спеціально відведеному полі.

Словник. Колекція ваших слів, які ви вивчили в процесі використання програми, додали самостійно або перенесли за допомогою синхронізації даних з основного веб-інтерфейсу LinguaLeo. До кожного слова є переклад, транскрипція, варіанти застосування, асоціативна картинка і можливість прослухати його.

Тематики. Набір слів, розподілений по різних категоріях. Власне вони і є центром всього. На самому початку використання програми, ми вибираємо тематику і відбираємо ті слова, які не знаємо. Далі вони з’являться в програмах навчання і в вашому словнику. Тематик величезна кількість, починаючи з «Будинок і бути» і закінчуючи «Банківська справа».

Крім усього, в програмі LinguaLeo для Android можна налаштувати такі параметри: час, який ви готові приділяти щодня на тренування (5, 10, 15, 30 або 60 хвилин), рівень свого знання мови (впливає на складність тренувань). Також є функція «Нагадування від Лео», що дозволяє не забувати про необхідність трохи потренуватися.

Ось власне і все функції даної програми для вивчення англійської мови на Android. Насправді, в основному веб-інтерфейсі є набагато більше можливостей, правда використання їх буде трохи важко через мобільний браузер. Але функціоналу закладеного в програмі цілком достатньо, щоб непогано поліпшити свій словниковий запас і загальне знання англійської мови. Щоб скористатися програмної LinguaLeo, вам необхідно зареєструвати на офіційному сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector