Деталізація дзвінків в МТС безкоштовні і платні способи

контроль рахунку мтс
Іноді для обліку витрати, а іноді для контролю своїх підлеглих в компанії потрібно деталізація рахунку, а саме рахунки на мобільному телефоні і сім карті. В даному матеріалі спробуємо розібратися, як відстежити свої витрати і при цьому не викинути велику кількість грошей на вітер. Тому як деталізація дзвінків в компанії МТС буває платною, а буває безкоштовною.

Безкоштовна деталізація дзвінків і контроль рахунки

 1. Перший спосіб отримати повний звіт про Ваших розтратах на мобільний телефон це замовити електронну деталізацію рахунку. Для цього Вам необхідно відправити на email: mts_info@mts.com.ua. В якому, необхідно вказати свої дані, а саме Прізвище, ім’я та по батькові, номер паспорта, номер свого телефону і email на який слід відправити деталізований рахунок.
 2. Також ви можете замовити деталізований рахунок в системі мій МТС.

Безкоштовний постійний контроль свого рахунку

Дані процедури не надають Вам звіту які кошти і на який дзвінок були витрачені, але після вчинення будь-які дії Вам буде приходити Push повідомлення в якому буде вказано скільки грошей на рахунку залишилося і скільки було витрачено на попереднє дію.

Послуга баланс під контролем. Внаслідок якої після кожного вчиненого дії буде приходити повідомлення сумою витрат.  

  1. Для підключення послуги необхідно відправити СМС повідомлення на номер 3332 з текстом 1. Чи відправити ussd запит — * 101 * 32.
  2. Для відключення баланс під контролем — USSD запит * 101 * 33 #. Як вже говорилося дана послуга — безкоштовна.

  Платні спосіб деталізації дзвінків МТС

  До цього всі способи контролю рахунки були безкоштовними і інформацію про Ваш приходила Вам в електронному вигляді. Але якщо Вам будуть потрібні такі дані завірені компанією і у вигляді друкованої продукції. То така послуга Вам обійдеться в 33 грн на місяць і при цьому ще й активація її — 33 грн. А замовити її можна тільки в сертифікованому центрі обслуговування абонентів МТС.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector