Dell Vostro 5470 відгуки власника. Проблеми, рішення

5470 делл гостро
Ультрабук корпоративного класу Vostro 5470 наділений масою примх, які припадуть до вподоби тим, хто багато часу провів в пошуках відносно недорого легкого і досить продуктивного апарату. Почати мабуть варто з ціни, тому як для кого то ціна даного апарату здається досить прийнятною, а для кого то занадто завищеною. І проблема тут в тому, що даний апарат є ультрабуком (тонкий, зручний, легкий і при цьому продуктивний), а серед ультрабуків цін нижче 500 доларів просто не буває.

Розписувати технічні характеристики і інші цифри сенсу не бачу з ними ви можете ознайомитися на оф. сайті dell або в будь-якому інтернет магазині який ще продає або продавав такий ноутбук. Тому почати треба з недоліків і з проблемних місць ноутбука. А позитивних моментів підійдемо трохи пізніше

Недоліки та проблеми DELL Vostro 5470

Істотних недоліків у даного апарату практично немає, але якісь недоліки все ж виявляються. І найбільша проблема це те, що велика кількість таких ноутбуків вийшло з конвеєра з глючний модулем Wifi, хоча ця проблема і вирішується програмно, але осад залишається. Хоча багатьом власникам даних ноутбуків довелося робити заміну даного модуля самостійно вже після покупки, а ті хто звернувся по гарантії (в залежності від постачальника) чекали повернення свого ноута досить довго. Також треба відзначити, що без належного досвіду в розбиранні будь-якого роду техніки для заміни та ремонту краще звернутися до спеціалізованого сервісного центру, будь це заміна клавіатури -http: //mskcomp.ru/noutbuki/zamena-klaviatury-na-noutbuke/, заміна модуля Wifi або ж банальна чистка.

Наступним не дуже приємним моментом є добре розрекламований але абсолютно даремний сканер відбитку пальців. Проблема в тому, що даний сканер не має оригінального програмного забезпечення від DELL, в комплекті йдуть тільки драйвера і якщо на windows 8 він ще хоч якось працює, то в сімки абсолютно відмовляється. І виникає питання, а навіщо він потрібен цей сканер, якщо можна просто поставити пароль на ОС.

Глянсове покриття дисплея відмінно передає кольори, зберігаючи яскравість і контрастність картинки на належному рівні. Але від відблисків на глянсовому екрані нікуди не деться. І навіть при викрученій яскравості підсвічування на максимум в сонячний день краще знаходиться в тіні щоб не милуватися власним відображенням.

позитивні моменти

До плюсів можна приписати досить непогану начинку, в яку входить, дискретна графіка від Nvidia, яка не жере оперативку, як в більш нової моделі. Є слот під SSD гвинт, правда тільки під половинчастий (був придбаний в Китаї окремо за 40 баксів). Дисплей підтримує технологію сенсорного введення, яка після тривалої роботи стає досить зручною і часто економить багато часу.

Розкладка клавіатурній панелі залишилася стандартною, і найголовніше, що навіть при малому ході клавіші чітко і ясно присутнє відчуття натискання, за рахунок тугого ходу. Клавіатура цілком зручна для наборів великих текстів. Але підсвічування, на жаль — немає.

замість висновку

Виправити роботу Wifi модуля можна за допомогою деяких налаштувань самого модуля опис яких знаходиться тут. Якщо на вашому ноутбуці до сих пір не варто SSD гвинт, його потрібно поставити, хоча б гігабайт на 128, а потім залити на нього операційну систему — продуктивність підвищується в рази. І як підсумок поспішаю помітити, що dell vostro 5470 ще буде служити як мінімум року 2 не втрачаючи конкурентноздатності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector