Де купити автономну акустичну систему за найкращою ціною —


Будь-який музичний захід потребує якісної аудіоапаратури, особливо якщо воно проводиться на виїзді, де немає можливості провести стаціонарне підключення. Спеціально для таких випадків стане в нагоді автономна акустика з вбудованим підсилювачем, яка може працювати автономно на акумуляторі без підключення до електромережі. За рахунок декількох входів і виходів до такого устаткування можна підключити мікрофони, музичні інструменти.

Автономна акустика має невелику вагу, проста в транспортуванні і користуванні. Вона не потребує підсилювачі і генераторі харчування, нерідко її застосовують в магазинах, аптеках, де немає необхідності в гучному звучанні. У деяких аспектах автономна акустика навіть перевершує активні і пасивні колонки, однак не варто забувати, що з нею не варто розраховувати на багатогодинну роботу або повноцінне озвучення великого приміщення. На сьогоднішній день автономна акустична система купити можна від численних виробників, які виготовляють серії як професійних, так і більш простих бюджетних моделей. Автономні колонки порадують наявністю USB і SD роз’ємів, ЖК-екраном, набором для зручного транспортування, а також цілу низку переваг:

● якісна передача широкого звукового діапазону;

● підтримка ДУ через пульт;

● можливість підключення телефону, плеєра, мікрофона та іншої техніки;

● несприйнятливість до високої вологості і екстремальних температур за рахунок зносостійкого корпусу і надійної електроніки;

● всі налаштування здійснюються через інтуїтивно зрозумілий еквалайзер.

Вартість подібного обладнання буде залежати від його потужності, типу харчування, робочого діапазону, кількості роз’ємів і шнурів, марки виробника. Звучання автономних колонок не відрізняється від стандартних акустичних систем

Через чималу вартість перед покупкою варто визначитися, для якої мети буде використовуватися автономна акустична система, чи будуть до неї підключатися додаткові пристрої і який тип харчування варто в пріоритеті. Варто також звернути увагу і на комплектацію пристрою: чим більше додаткових функцій входить в неї, тим дорожче буде коштувати автономна акустична система. Як тільки ви придбаєте автономну акустику, то станете власником універсального звукового обладнання, яке порадує відмінною звуковою передачею в невеликому приміщенні, на природі і т.д.

Широкий модельний ряд автономних колонок доступний в каталозі спеціалізованого інтернет-магазину Showtechnica.com.ua. На сайті магазина в будь-який час можна ознайомитися з апаратурою і оформити замовлення з доставкою. В асортименті Шоутехнікі представлені вироби тільки перевірених брендів з гарантією, які розраховані на тривалу експлуатацію. Кожному клієнту надаються консультаційна і сервісна підтримка, зручні варіанти розрахунку, приємні ціни, гнучкі знижки, можливість розстрочки або кредиту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector