Бюджетна аудіосистема для авто. Чи можливо таке? —

car audio
В кожному автомобілі обов’язково потрібно мати аудіосистему. Завдяки цьому, під час пересування на машині є можливість слухати музику, новини, а під час зупинок при хорошій аудіо системі можна влаштувати досить якісну дискотеку. При складанні аудіосистеми велику увагу варто приділити магнітоли і саме з неї слід почати покупку.

Мінімальний набір характеристики для магнітоли

Однак, в тому випадку, якщо вже є вбудована магнітола або куплена колишнім господарем авто, слід розібратися з її характеристиками і особливостями. По-перше варто знайти наскільки потужні динаміки можна встановити для даного типу магнітоли. По-друге варто уточнити наявність і кількість входів і виходів. Щоб надалі спрогнозувати свою систему. Наявність AUX входу дозволить Вам підключити до неї практично будь-який пристрій, яке здатне відтворювати музику (телефон, плеєр). Наявність USB входу позбавить Вас від дисків, які постійно виходять з ладу Наявність лінійного виходу дозволить підключити сабвуфер. А розібратися, який в подальшому прикупити сабвуфер допоможе матеріал дивіться тут на сайті http://www.radiochipi.ru.

Кількість і якість колонок

Наступним етапом варто оцінити свої грошові можливості по установці якісних колонок. І каста меломанів скаже, що встановлювати потрібно мінімум 6, а то і більше колонок щоб розподілити всі по частотах. Можливо дана порада і є правильним для того щоб їхати на виставку автозвуку. Але, по суті, якісне звучання можна отримати (особливо в автомобілі) за допомогою 4-х шірокоплосних динаміків з правильним розміщення і монтажем, щоб перетворити їх в колонки. А для того щоб збільшити наявність низьких частот доведеться встановити сабвуфер, особливо якщо ви шанувальники будь-якого напрямку електронної музики.

При виборі динаміків крім «ваттності» і діапазону слід звертати увагу на якість виготовлення і матеріали. Особливо це стосується дифузорів. З цього приводу можна сказати коротко — будь-який підходить, тільки не паперовий і не через те, що вони погані, а тому що даний динамік ви будете встановлювати в авто. Який буде експлуатуватися взимку в сніг, влітку в спеку, восени в сльоту, це все позначається на швидкому зносі дифузорів динаміка.

Кабелю і загальні поради

Якщо до процесу монтажу і збору аудіосистеми підійти правильно, купити правильні міжблочні кабелю, то якісний звук в салоні автомобіля буде гарантований. В принципі, цю роботу можна виконати самому, але краще все-таки звернутися до професіоналів цієї справи, які зможуть зібрати і встановити аудіосистему в автомобілі на найвищому рівні, в результаті чого і звучання буде відповідним. Все, що при цьому, буде потрібно від власника машини, це безпосередньо саме устаткування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector