Чорне SEO: що це і чи варто використовувати? —


Біле SEO дозволяє безпечно просувати свій сайт до топовим позиціях, але далеко не у кожного власника інтернет-ресурсу є час і бажання вдаватися до настільки тривалим, хоч і низькоризиковані методам розкрутки. Щоб домогтися бажаного результату, деякі веб-оптимізатори використовують чорні методи просування ресурсів.

Чорне SEO грунтується на масовості, високому рівні авторизації і порушення всіх наявних у сучасних пошукових систем правил. В цьому випадку досягнення топових позицій в пошуковій видачі відбувається приголомшуючими темпами. Відразу ж слід сказати, що використання чорних методів просування істотно збільшує шанси потрапляння ресурсу під фільтри пошукових систем.

Методи чорного SEO-просування

Ресурси, для розкрутки яких використовуються чорні методи SEO, частіше за інших потрапляють під санкції пошукових систем, щоб цього не сталося, краще довірити оптимізацію свого сайту професіоналам, наприклад, фахівцям компанії LUNGOR. Якщо ви все ж хочете піднімати рейтинг свого сайту самостійно, наводимо список основних методів чорного SEO, які допоможуть зробити це в найкоротші терміни:

  1. Розміщення прихованого тексту, переповненого ключовими словами. Цей текст пишеться дуже дрібним шрифтом або робиться однакового кольору з фоном. Такі хитрощі ховають текст від людей, але індексуються пошуковими ботами. Це класичний чорний метод, який успішно розпізнається пошуковими системами.
  2. Клоакинг. Цей метод передбачає розміщення декількох видів контенту. Для користувачів публікується якісний цікавий текст, а пошуковим роботам дістається корявий контент, забитий ключовими словами. При цьому для кожного з них відображається призначений саме йому текст. За використання цього методу практично завжди призначається довічний бан.
  3. Використання невидимих ​​лінків, анкором для яких стають точки або коми. До цього методу чорного СЕО-просування можна віднести і використання лінків, які прив’язані до мікроскопічних, невидимим оку користувача картинкам. Цей метод може бути покараний, якщо його використовувати на чужому сайті, без відома власника. Оскільки такі хитрощі практично в 100% випадків розпізнаються пошуковими ботами, їх уже не використовують на практиці.
  4. Створення одностранічнік або повноцінних ресурсів, заповнених безглуздим контентом низької якості з високою щільністю ключових слів, відповідно до якого такі дорвеи швидко займають лідируючі позиції в топах. Після цього з них перенаправляється трафік на сайт, який розроблений для людей і є основним джерелом прибутку. Це дуже ефективний хоч і заборонений метод.
  5. Лінкфармінг. Це метод, в ході якого створюється мережа сайтів для «вирощування» лінків, що перенаправляє один на одного і взаємно нарощують кількість посилань. При виявленні такої схеми пошуковими системами в бон відправляються всі її учасники.

Є безліч інших методів чорного просування, знаючи і правильно застосовуючи які на практиці, можна дуже швидко забезпечити сайту топові позиції в пошуковій видачі, але при їх невмілому використанні існує висока ймовірність потрапляння в бан.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector