Чому з’являється помилка 797 і як її усунути

Свідоцтво про помилку 797 з’являється у користувачів, що використовують тунельні з’єднання VPN або PPPoE. Повідомлення про помилку свідчить про те, що не вдається підключитися, оскільки модем не був знайдений або зайнятий. Однак, це не означає, що винувато саме пристрій. Є різні причини появи такої проблеми. У цій статті розберемо основні з них, а також шляхи їх вирішення.

Видалення всіх підключень

У абонентів з кабельним підключенням причиною помилки можуть бути неправильні мережеві настройки. У мережевих підключеннях знайдіть той самий сполука, що належить до модему. Тепер відкрийте його властивості та натисніть (подвійним кліком) на пункт «Протокол Інтернету IPv4». Там вам буде потрібно відзначити: «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Після цього повторіть всі ці дії, але тільки вже з «високошвидкісне підключення».

Вибір динамічного IP-адреси

Також причиною помилки 797 може бути фаєрвол, який блокує PPPoE-з’єднання. Це актуально для користувачів, які користуються сторонніми системами безпеки. Банальне вимикання фаервола дозволить позбутися від цієї проблеми.

Відключення фаервола в системі

Для тих, хто виходить в інтернет через модем, буде актуальним таку пораду. Перейдіть у вкладку «Загальні» у властивостях підключення і в списку «Подключаться через:» відзначте пункт, що містить назву моделі вашого пристрою. Якщо в цьому переліку вже є галочка навпроти будь-якого іншого пристрою, то зніміть її. Не забувайте зберігати вироблені зміни налаштувань.

Вибір потрібного пристрою зі списку

У разі якщо і цей спосіб не зміг вам допомогти, доведеться перевстановити модем. Щоб зробити це відкрийте «Програми та засоби» через Панель управління, і знайдете там програмне забезпечення від оператора, який надає вам послуги мобільного інтернету. Видаліть цю програму. Після зайдіть в «Телефон і модем». У вікні, перейдіть на вкладку «Модем». Пристрій має пропасти. Якщо цього не відбулося, вам доведеться видалити його вручну. Тепер вийдіть і перезавантажити. Після вставте пристрій в інший порт і зробіть інсталяцію ПО від вашого оператора.

Видалення модема для переустановлення

Якщо жоден з наведених способів не допоміг вам позбавитися від помилки, то, найімовірніше, несправне сам пристрій. Ви можете перевірити його справність на іншому ПК. Якщо на іншому комп’ютері вдасться підключитися за допомогою цього модему, значить, щось не працює в самій системі.

Відображення помилки 797 в системі

Тепер ви знаєте, що робити в разі помилки 797. Залишайте в коментарях свій відгук про цю статтю і діліться своїм досвідом ліквідації подібної несправності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector