Чому не встановлюється месенджер Viber на комп’ютер

Популярний месенджер Viber з’єднує людей, даючи можливість безперешкодно спілкуватися навіть жителям різних континентів. Аудиторія більш ніж в 300 мільйонів чоловік вже оцінила гідно можливості програми, встановленої на смартфоні або планшеті.

Не встановлюється Вайбер
Помилка установки Вайбер на ПК може відбутися з кількох причин
Порівняно недавно з’явилася можливість інсталювати софт на ПК, синхронізуючи його з мобільною версією. Якщо раптом не встановлюється Вайбер на комп’ютер, не поспішайте вирушати в сервісний центр — наша інструкція допоможе вам провести діагностику проблеми в домашніх умовах.

Збої в установці Вайбера на ПК: основні причини

Неможливість інсталяції програми або помилку можна пояснити рядом факторів:

  • проблеми з доступом до мережі Інтернет — можливо, з’єднання занадто повільне або відсутнє зовсім;
  • обмежений обсяг внутрішньої пам’яті — перевірити це можна в налаштуваннях комп’ютера;
  • антивірусні програми не дозволяють встановити додатки, вважаючи її черговим шкідливим софтом.

Не встановлюється Вайбер
Найчастіше проблему установки Вайбера можна вирішити самостійно
Перед тим, як проводити установку, необхідно перевірити стабільність інтернет-з’єднання, почистити пам’ять від непотрібних утиліт і документів, а також відключити на час інсталяції антивірус.
Якщо не встановлюється Viber на комп’ютер навіть після цих нехитрих маніпуляцій, тоді зверніть увагу на працездатність програми на мобільному пристрої. Воно обов’язково повинно бути активним. Якщо смартфон захищений кодом, його бажано зняти на час.

Важливо! Якщо ваш номер внесений до чорного списку з різних причин (наприклад, за спам або масову розсилку повідомлень), встановить програму на ПК і прив’язати його до цих даних не вийде.

Блокування месенджера брандмауером

Всі персональні комп’ютери, які працюють на операційній системі Windows, використовують брандмауер. Це дозволяє захистити пристрій від мимовільної установки шкідливого ПО і інших небезпечних або непотрібних для користувача програм.

Дуже часто брандмауер блокує і додаток Вайбер. Щоб цього уникнути, внесіть програму в список виключень, після чого повторіть інсталяцію.

Не встановлюється Вайбер
Брандмауер можна назвати базовим антивірусом системи
Якщо все викладене вище не допомагає — перевірте файл з месенджером. Можливо, він викачаний не до кінця або пошкоджений. Не варто довіряти сумнівним сайтам, часто разом з софтом викачуються шкідливі коди. Вони впроваджуються в цифрову систему, можуть гальмувати роботу системи або «красти» особисту інформацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector