Чохол зарядка для Iphone, як альтернатива повербанку і заміні батареї. —

чохол зарядний повербанк
Однією з основних проблем, з якою може зіткнутися користувач Iphone або будь-якого іншого смартфона- це швидкий розряд акумуляторної батареї. Справа в тому, що вирішити можна практично будь-яку проблему, непрацююче додаток можна перевстановити, гучність або чутність можна відрегулювати, але з акумулятором проблема практично не має вирішення. Так багато хто скаже, що акумулятор можна поміняти але новий, можна знайти оригінальний АКБ, але врешті-решт будь-який продається АКБ у нас в Україні буде гірше ніж спочатку встановлений на IPhone виробником. І як наслідок така батарея буде розряджатися за добу, а інколи й швидше. Що ж робити?

Як варіант — чохол зарядка для Iphone

Суть такого гаджета зрозуміла з назви. Трохи збільшений розмір у висоту і трохи товщі чохол, в який можна встановити Ваш смартфон і тим самим його живити від вбудованого акумулятора.

У такому чохлі — зарядному пристрої встановлені аналогічні літієві батареї з перетворювачем, який і дозволяє підняти напругу до необхідних 5 V. При цьому, якщо хочете купити чохол зарядку для Iphone, особливу увагу зверніть на те, щоб цей чохол був здатний видавати струм порядку одного ампера . Зарядка даного гаджета здійснюється стандартним зарядним пристроєм від Вашого смартфона.

Наскільки збільшитися вага мого смартфона

Якщо Ваш IPhone до цього жив без чохла, що малоймовірно, то Ви дійсно помітите зміни, тому як телефон стане важче на 80-100 грам. У той же час якщо у вас був чохол до цього то різниця буде значно менше.

Середньостатистичний чохол зарядка важить від 80 до 100 грам і товщина девайса збільшується відсотків на 30 до 80 відсотків. Знову ж таки в залежності від ємності батареї.

підсумок

Замість висновку хотілося б додати, що якщо вибирати між купівлею повербанка і покупкою чохла однозначно виграє чохол — зарядка, тому як він виконує всі фукнции повербанка і при це набагато зручніше в експлуатації. І крім цього ви можете його зняти в будь-який час і користуватися стандартною батареєю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector