Чим зайнятися коли немає інтернету? І які сервіси мобільних операторів нам доступні завжди? —

книги
На даний момент інтернет займає досить велику частину нашого життя і його Відсутність іноді вибиває з колії. Але якщо говорити серйозно, то інтернет для роботи необхідний лише малої частини населення, а ось для розваги практично всім. Так що ж робити якщо домашній інтернет відключений, а на мобільному закінчився трафік.

Для абонентів Водафон

Тут є кілька варіантів. Якщо ви власник тарифного плану RED S і вище, то у вас є безкоштовний доступ до соціальних мереж, а саме фейсбук, інстаграм і твітер.

Якщо ж ваш тариф лайт + або red xs, то при відсутності трафіку безкоштовного доступу до будь-яких сервісів — немає. Але при цьому можна підключити такі послуги як Водафон тв або Водафон books. Даний послуги платні, але перші 7 днів йде безкоштовний тестовий період і можливо, коли ви будете перебувати поза зоною доступу до нормального інтернету (готель, лікарня …) це дозволити провести дозвілля.

Для абонентів Київстар

На відміну від компанії Водафон, київстарівці мають якийсь інший підхід до своїх абонентів, а саме:

  1. Безліміт в соціальних мережах починається тільки з тарифного плата соцмережі безлим, а це вже 45 грн
  2. Доступ безкоштовний можна отримати тільки в мережі Фейсбук
  3. Доступу до Viber, WhatsApp і іншим мессенджерам — немає взагалі.

Але при цьому всі тарифні плани починаючи з безлим розмови включають послугу до таких сервісів як вікіпедія, mybook, де абсолютно безкоштовно можна споживати будь-яку кількість інформації

Для абонентів лайфселл

Якщо ваш тариф — дзвінки всім, то отримати якусь послугу не вийти. НІ книг, ні відео, ні доступу до соцмереж

Якщо ваш тариф оптимальний смартфон, то доступ до соціальної мережі facebook Вам забезпечений. Але при цьому як і в київстар доступу до мессендежрам Вам не бачити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector