Бонуси Водафон програма лояльності. Як підключити на що поміняти?

бонуси Водафон
Ми вже писали про програму лояльності МТС і на що обміняти бонуси, а виходячи з коментарів і думок користувачів можна однозначно сказати, що програма лояності МТС досить кепська штука і як правило абсолютно марна. Зараз же по тому більше року коли з’явився Водафон, компанія вирішила реалізувати програму лояльності щоб «віддячити» своїх абонентів.

У чому суть програми лояльності Водафон

Суть як в принципі однакова, як і для всіх програм такого роду: Більше витрачаєте, як наслідок отримуєте більше бонусів після того як назбираєте достатню кількість віртуальних бонусів їх можна обміняти на якісь нібито цінні подарунки від компанії. Але з цим трохи пізніше.

Як активувати програму лояльності?

Не дивлячись на моє скептичне ставлення до даного роду знижок, активувати програму все ж слід, може, коли то вам вона допоможе. Найяскравіші приклади на моїй пам’яті за бонуси був здійснений перехід з одного тарифного плану на інший.
Для активації необхідно відправити СМС на номер — 820 з цифрою 5 (активація безтілесна)

Як збирати, перевіряти бонуси і за що їх дають?

  • За витрачену 1 гривню — вам надається 1 бонус
  • За будь-яке підключення до інтернету — 5 бонусів на добу (даний бонус відключений оператором в 2017 році)
  • За реєстрацію в системі «Мій Водафон» — 200 бонусів
  • За реєстрацію карти альфа банку — 500 бонусів + різні плюшки, хоча вони вигідні тільки в разі якщо Вам дана карта дійсно потрібна і ви їй будете користуватися.

Для перевірки USSD запит — * 777 * 1 #

На що можна обміняти бонуси Водафон?

  • Інвайт код для 3-х денного аккаунта гри World of Tanks (але фішка в тому, що інвайт дається тільки для нових гравців і компанія Водафон могла їх роздавати безкоштовно, тому, як все одно вони будуть отримувати гроші за партнерською програмою WoT)
  • 200 грн на покупки від Ламода (1000 бонусів), хоча ламода за реєстрацію або підписку на новини теж дає ті ж 200 грн, але витратити їх теж не так просто, тому як є мінімальна сума замовлення.

І так далі і тому подібне, якщо Вас цікавить повністю весь список з поясненнями кожного бонусу, то пишіть про це в коментарях розпишемо всю програму

Що максимально корисне можна отримати від програми лояльності

  • 1000 мегабайт інтернету — 100 бонусів, для замовлення — * 777 * 2 * 1000 #
  • 50 грн на бонусний рахунок — 2500 бонусів

Міняти бонуси на гроші для того щоб можна було їх витратити на розмови — можливо найвірніше рішення, особливо якщо у вас на рахунок їх немає. Але все тарифи Водафон мають абонентка плату, а бонусний рахунок не дозволить Вам оплатити пакет послуг для активації пакету послуг у Вашому тарифі, тому послуга така ж марна, як і в МТС.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector