Чи залежить швидкість інтернету і швидкість завантаження від продуктивності комп’ютера —

Дане питання не мав сенсу дуже довгий час, а саме до тих пір коли швидкість інтернету вимірювалася в Кбіт. І як тільки швидкість почала перевищувати десятки мегабіт — став істотним питання, — Чи залежить швидкість від ПК.

час завантаження від продуктивності комп'ютера

Іншими словами на двох різних комп’ютерах вийти в інтернет в один і той же час і спробувати завантажити будь-якої файл з популярного і потужного файлообмінника такого як fs.to або ex.ua. Чи буде вона відрізнятися?

Відповідь: ТАК.

Зараз ми не говоримо про швидкість, яку віддає нам роутер і сервер провайдера. Зараз ми говоримо про реальний час завантаження фільму, сторінки сайту і так далі.

Причому при скачуванні навіть одного і того ж файлу швидкість буде різна. І чим більше завантажений досліджуваний ноутбук, комп’ютер або планшет тим менше буде швидкість. Багато хто може сказати, це все через мережевої карти або правильного налаштованого Wife. Наступні скажуть, що все це через те що в одному комп’ютері стоїть гвинт зі швидкістю запису більше а в іншому менше або в будь-якому гвинті налаштоване кешування, а інший його взагалі не підтримує.

І всі вони будуть праві, але настільки мало, що навіть при оптимізації вищезазначених характеристик швидкість завантаження буде різна.

А все, тому що залізо, яке використовується 5-6 років тому морально застаріло і браузери які раніше перетворювали тільки HTML текст в красивий і читабельний формат для нас (користувачів) зараз виконують набагато більше функцій. Вони завантажують скрипти в режимі реального часу їх виконують, підвантажують флеш анімації, картинки, відео і так далі. І все це вантажать в оперативну пам’ять. Також для всіх цих маніпуляцій потрібно процесорний час і в кінцевому підсумку ми отримуємо сповільнену роботу комп’ютера або ноутбука. Як кажуть в народі — «гальмує».

Як підсумок потрібно сказати: Час завантаження файлу, сторінки можна зменшити — збільшивши продуктивність комп’ютера. Тобто змінивши процесор і оперативну пам’ять.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector