Чи варто вішати телевізор не стіну. Недоліки і переваги. Як повісити самому?

У цій статті ми розглянемо переваги розташування телевізора на вертикальній поверхні, а саме на бетонному або гіпсокартоном простінку. З сучасним розвитком електроніки, середня діагональ телевізора виросла в півтора, а то і в два рази. Тому питання розміщення телевізора став, як ніколи, актуальне.

телевізор на стіні

Доводи монтажу телевізора на стіну.

Отже, у вас є або ви купили сучасний телевізор з функціями смарт ТВ, 3d і так далі. Можна розташувати його на комоді, тумбочці або холодильнику. Але, погодьтеся, це не сучасно, не практично і незручно. Якщо ви живете в квартирі, то, напевно, місця завжди не вистачає, а телевізор сучасних розмірів займає досить багато місця, та й тумбочка під нього найчастіше не виконує жодної функції крім підставки.

Випадково зачеплений рукою телевізор теж явище часте. Якщо в будинку діти, то чим далі буде від них ваш телевізор, тим краще. Для дітей це просто небезпечно коли, велика, тендітна, та ще й під напругою, річ стоїть посеред кімнати.

Дивитися новини або фільми на телевізорі набагато зручніше з положення лежачи і якщо він буде трохи вище дивана в акурат навпроти очей, кращого положення телевізор я особисто не бачив.

Навіть якщо в Вашу квартиру, якимось чином потраплять особи, які бажають що або вкрасти добре прикручений телевізор до стіни так просто не відкрутити. Наприклад, у мене в квартирі для того щоб зняти телевізор потрібна викрутка з битою «зірочка» і довгою хоча 30-40 см, а таку викрутку носити з собою не має особливого сенсу.

Повісити його на стіну це вихід з цих ситуацій. Ви отримуєте безпеку, додаткове вільне місце, сучасний дизайн вашої кімнати або кухні. Крім того, купити кронштейн набагато дешевше, ніж тумбочку під телевізор, навіть з викликом майстра для її монтажу. Хоча це простіше і швидше все зробити самому. Наведені доводи вас переконали? Якщо так, то варто прочитати ще і про незручності телевізора на стіні. Може ви все таки передумаєте?

телевізор на тумбочці або підставці

Мінуси і недоліки розташування телевізора на стіні

  1. Розетка для підключення телевізора повинна знаходитися поряд з місцем кріплення, тому або потрібно перенести розетку до телевізора, або телевізор повісити біля розетки. А не завжди це можливо.
  2. Кабель також доведеться якимось хитрим чином вписати в інтер’єр щоб він не бовтався виходячи з телевізора.
  3. Якщо в ТВ немає Wifi, а існує можливість тільки за допомогою мережевого шнура підключитися до інтернету або ноутбука, то аналогічна проблема як і в другому випадку.
  4. І останнє і напевно самий неприємний момент, якщо поруч з телевізором немає полички диби покласти на неї гвинт (переносний жорсткий диск з фільмами і фотками), то її швидше за все потрібно буде повісити. Тому як гвинт якщо ще не купили то купіть згодом, а флешка навіть в 32 Гб як правило не рятує.

Вибираємо кронштейн для телевізора

Йдемо в будь-який магазин електроніки, підходимо до консультанта і говоримо, що вам потрібно прикріпити телевізор на стіну. Вони знають свою роботу і все вам розкажуть і покажуть. Краще купувати в великих гіпермаркетах, і зайти як мінімум в два. По-перше, там дешевше, по-друге різновидів кронштейнів дуже багато, і ви підберете собі з потрібними функціями.

Як повісити телевізор на стіну (своїми руками).

Принесли його додому, тепер визначимо, на яку вам стіну зручно його повісити. Визначилися? Відмінно. З чого цей простінок? Бетон — потрібні анкери та перфоратор. Якщо у вас є перфоратор це добре, якщо ні, то його можна взяти в прокат, попросити у сусіда, друга. Його можна просто купити, якщо ви вирішили самостійно виконувати роботу по дому, то він вам ще знадобиться. Гіпсокартонна простінок — просто викрутка.

Анкера або кріплення для ГКЛ (гіпсокартонний лист), «молі», можна купити в будь-якому будівельному магазині. Благо вони в будь-якому місті є в надлишку. Переходимо до телевізора, а саме до задньої його кришці. На будь-якому сучасному телевізорі є отвори під кронштейни. Їх чотири і розташовані вони по кутах квадрата. Дістаєте кронштейн, він складається з двох частин, тієї, що кріпиться на стіну і тієї, що до телевізора. Ви побачите і самі все зрозумієте, все гранично просто. 

Чи не розібралися, є інструкція в коробочці для кронштейна. Навіть якщо вона не російською мовою, то по зображеної на ній схемою все повинно проясниться. Прикрутили одну частину до телевізора, іншу до стіни. Навішуємо телевізор на стіну, потрапляючи при цьому в пази кріплення. Навіть самі бюджетні кронштейни мають функцію повороту і нахилу, що дає можливість додатково повернути телевізор в потрібну вам сторону. За жорсткість поворотного механізму відповідає гвинт на кронштейні, який знаходиться на стику двох його частин. При необхідності його можна підтягнути, що б телевізор більше ніхто не крутив. Кріплення до стіни повинно бути надійне, тому перевіряємо рукою, що б не бовтався.

Все вийшло? Привітайте себе з успішно виконаною роботою. Ви не тільки не витратили сімейний бюджет, а й зробили своє життя більш комфортним та зручним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector