Чи підтримує Айфон бездротову зарядку

Бездротове зарядний пристрій — відносно молоде, але від цього не менш бажане винахід. Користувачі телефонів на платформі Android (Андроїд) вже мають можливість користуватися всіма благами бездротової зарядки. На жаль, не можна сказати цього про фанатів продукції Apple (Еппл), які до сих пір не мають до неї вільного доступу. Чому ж «Яблучна» компанія так старанно ігнорує цю технологію — загадка. Нам залишається тільки одне — спробувати розібратися в причинах і знайти альтернативні варіанти для користувачів iPhone.

Чи доступна бездротова зарядка для iPhone

Чи можуть власники iPhone зарядити смартфон бездротовим способом?

Бездротове зарядний пристрій

Перш ніж почати розбір польотів, хотілося б сказати кілька слів про саму бездротової зарядки. Зовні вона схожа на невелику підставку, підключену до мережі. Працює за принципом електромагнітної індукції. Не будемо вдаватися в подробиці, але сказати кілька слів про саму технологію варто.

Принцип роботи бездротового зарядного пристрою

У сам зарядник вбудована індукційна котушка, яка створює навколо себе електромагнітне поле. Потрапляючи в це поле, телефон починає заряджатися, в прямому сенсі слова, по повітрю. Однак є одне але — телефон повинен бути також оснащений індукційної котушкою, яка виступала б своєрідним приймачем. У цьому-то і проблема iPhone — у них відсутня подібний приймач.

ПОРАДА. Технологія зарядки пристроїв за допомогою індукції для Apple не чужа. Яскравим прикладом стали розумні годинник Apple Watch. Чому ж «Яблучна» компанія не використовує її в своїх смартфонах — не зрозуміло тисячам відданих користувачів їх продукції.

За допомогою бездротової зарядки з iPhone

Не так давно Apple випустили нову модель смартфона — iPhone 7. У багатьох з’явився резонне питання — чи підтримує Айфон 7 бездротову зарядку? На жаль, немає — нову модель виробники також вирішили залишити без цієї опції. Поки у користувачів iPhone є тільки один вихід з ситуації, що склалася — використовувати допоміжні аксесуари.

Найпопулярніший і практичний варіант — використання спеціальної накладки (інакше її не назвеш). Виглядає як дуже тонка пластинка з невеликим дротом, який підключається до роз’єму смартфона. Поміщається такий гаджет під стандартний чохол і через кілька хвилин благополучно забувається.

спеціальна накладка

Разом з подібною накладкою вам буде потрібно станція, на якій буде заряджатися смартфон. Найчастіше вони поставляються в комплекті, проте це не заважає підібрати кращий варіант. Стандартна станція являє собою невелике коло, підключений до мережі. На цьому все. Розглянемо більш приємні варіанти.

LED-лампа Nillkin Wireless Charger Lamp

Одне з пристроїв, про який говорять — «2 в 1». Воно одночасно є і зарядкою для телефону і яскравою настільною лампою. Виглядає дуже стильно. Прорезиненная поверхню міцно утримує смартфон від ковзання. Яскравість лампи, оснащеної п’ятьма світлодіодами, можна регулювати. У підставку вбудований USB-роз’єм — на випадок якщо ви захочете підзарядити пристрій, що не підтримує бездротової підживлення.

LED-лампа Nillkin Wireless Charger Lamp

Nillkin Wireless Charger Lamp Magic Disk II

Дуже компактний і з приємною підсвічуванням — чим порадує будь-якого користувача і органічно впишеться в будь-який інтер’єр. Якщо вам не потрібні ніякі «навороти», то цей варіант виразно для вас. Ось і весь секрет. Купуєте спеціальну накладку, станцію — і ви щасливий користувач бездротового зарядного пристрою. А велика кількість дизайнерських рішень для цього гаджета завжди приємно здивує ваших гостей.

Nillkin Wireless Charger Lamp Magic Disk II

Плюси використання бездротової зарядки

Плюсів безліч, але головний — це зручність. Як не крути, але все, що створюється людьми для людей, в першу чергу орієнтовано на зручність у використанні. Бездротове зарядний пристрій дозволить вам тримати рівень заряду вашого смартфона на позначці в 100% — тільки знайдіть для нього підходяще місце. Напевно воно вже є, але ви не надаєте цьому значення.

Ви сидите за ноутбуком, а смартфон лежить на столі, або ж ви, як зазвичай, залишили його на тумбочці в передпокої. Саме для таких місць, куди рука сама тягнеться покласти телефон, і створена бездротова зарядка. Не варто забувати про те, що ви назавжди позбавитеся від величезної кількості проводів.

Сподіваємося, стаття була корисною і відповіла на всі ваші запитання, пов’язані з сумісністю iPhone і бездротових зарядних пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector