Чи не працює мікрофон в ДІСКОРДІЯ, як виправити

Discord — це безкоштовний і дуже зручний голосовий чат, призначений для спілкування під час гри. Ця програма, поряд з TeamSpeak і RC, спочатку була задумана в допомогу геймерам в командних іграх, де немає часу користуватися текстовим чатом. Додаток було розроблено невеликою компанією Hammer and Chisel. Їм успішно користуються вже понад 10 000 000 чоловік, що є дуже хорошим результатом для такої молодої програми.

Чому в ДІСКОРДІЯ не працює мікрофон

Але так як цей VoIP-месенджер знаходиться на етапі тестування, бувають випадки, коли не працює мікрофон в ДІСКОРДІЯ або він його не бачить зовсім. І перш ніж шукати причини неполадок, якщо такі присутні, слід правильно налаштувати програму.

 1. При відкритті програмного вікна потрібно зайти в меню «Налаштування користувача».
 2. Перейти на вкладку «Голос» і вибрати пристрій введення «Мікрофон», де виставити гучність до потрібного рівня.

  Налаштування мікрофона в Discord

  Налаштування мікрофона в Discord

 3. Якщо під час написання необхідно вибрати «PushtoTalk» і призначити вбрання поєднання клавіш для активації голосового зв’язку.

ВАЖЛИВО. Якщо за умовчанням стоїть режим активації по голосу і чутні сторонні звуки або не працює мікрофон в Discord, то пов’язано це може бути з наявністю великої кількості користувачів на одному каналі.

 1. Подальші дії спрямовані на створення облікового запису та активації облікового запису через електронну пошту.
 2. Наступним етапом слід створити свій сервер через іконку з плюсом або підключитися до існуючого сервера за посиланням-запрошення.

  Створення сервера в Discord

  Створення сервера в Discord

 3. Потім потрібно активувати функцію «Оверлей» через відповідний розділ із зазначенням клавіші «toggleoverlaylock».

Після всіх цих дій, натиснувши на іконку, в правому верхньому куті можна налаштовувати різні потрібні функції. Наприклад, включити мікрофон в ДІСКОРДІЯ, вимкнути його в потрібний момент, налаштувати гучність для кожного гравця індивідуально, використовувати інші канали і сервера і т. Д.

Можливі причини неполадок і їх виправлення

Якщо при дотриманні всіх правил настройки і підключення звукових параметрів Discord не бачить мікрофон, можна виділити 2 помилки в роботі самого звукового пристрою.

 • Якщо це дорогий наворочений мікрофон, необхідно пройти по вкладці «User setting» і натиснути на кнопку «Voice». Після цього відкрити «Advanced» і прибрати позначку з «Voice diagnostics».
 • Якщо це дешевий і простий випадок звукового пристрою, перед тим як перевірити мікрофон в ДІСКОРДІЯ, слід також через «User setting» і «Voice» в випадаючому вікні input / output ввести своє звуковий пристрій. А потім, у вкладці «Advanced», скинути наявні голосові настройки.

Перед тим як налаштувати мікрофон в Discord, необхідно розуміти, що пристроєм введення є робота мікрофона і навушників, а не мікрофона і колонок. У більшості випадків виправляти нічого не треба, все повинно нормально працювати і з настройками за замовчуванням. Але існує ряд нюансів, на підставі яких виникає питання, чому в ДІСКОРДІЯ не працює мікрофон.

 1. Стрибає звук і обриваються слова. Тут необхідно прибрати галочку з вкладки «Автоматично визначати чутливість мікрофона», і вручну налаштувати звук так, щоб ніякі сторонні перешкоди не визначалися.
 2. Якщо ДІСКОРДІЯ не бачить мікрофона або повідомляє про помилки, необхідно у вкладці «Розширені» прибрати галочку з пункту «Показувати попередження, якщо Discord не чує звук з вашого мікрофона».
 3. Працюючи через свіжі версії браузерів Firefox, Opera і Google, також потрібно враховувати настройки мікрофона. І для того щоб дізнатися, як налаштувати мікрофон в ДІСКОРДІЯ, слід перейти у вкладку «Голос» і натиснути «Доступ до вашого мікрофона». Після чого браузер запросить відповідний дозвіл.
 4. При запуску гри перестає функціонувати ДІСКОРДІЯ, а саме не працює задана клавіша для розмови, але при цьому активація голосом впорядке. Тут необхідно просто запустити програму від імені адміністратора.

ВАЖЛИВО. При використанні функції голосових йде затримка звуку на 200 мс.

ДІСКОРДІЯ є досить новою, більш удосконаленої і абсолютно безкоштовною утилітою, що має ряд переваг. Але і як в будь-якій іншій програмі, при завданні звукових параметрів потрібно знати, як налаштувати мікрофон в ДІСКОРДІЯ, так як від якості звукових ефектів залежить сам сенс використання голосового чату.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector