Будь ласка, знайдіть посилання Правила внизу будь-якої сторінки нашого сайту work-zilla.com

Багато хто прагне спробувати свої сили в написанні текстів. Хтось не може осилити і статті, а хтось готовий працювати довго і продуктивно багато років, намагаючись вкладати в написання текстів свою душу, знання, час. Для таких авторів існують різноманітні біржі контенту, де ви можете зареєструватися як виконавець, і почати реалізовувати свій потенціал за плату від численних замовників. Однією з таких бірж є сайт «Воркзілла» (work-zilla.com), при реєстрації на якому необхідно пройти простенький тест на логіку і вміння користуватися веб-пошуком. Одне з стопорящую новачків завдань тесту звучить як «Будь ласка, знайдіть посилання Правила внизу будь-якої сторінки нашого сайту work-zilla.com …». Нижче ми розберемо, як успішно пройти цей тест, яка посилання на дані правила, і як її отримати.

Сайт Воркзілла — базовий тест для виконавців

В мережі Інтернет є достатня кількість користувачів, що бажають заробити реальні гроші за виконання будь-яких завдань. І якщо з виконанням найпростіших завдань (лайки або підписки) проблем ні у кого не виникає, то з виконанням складних текстових завдань (спеціалізована профільна стаття, переклад etc.) у безлічі авторів з’являються складності.

Проблеми при написанні

З написанням складних текстів у багатьох можуть виникнути проблеми

Щоб уникнути потрапляння випадкових людей в пул виконавців багато бірж копірайтингу змушують нових користувачів проходити тести при реєстрації в системі. Невдача при проходженні тесту не дає можливість зареєструватися на ресурсі, стати виконавцем, і почати заробляти.

Творці сервісу work-zilla.com пішли за вказаною шляху, і при реєстрації в системі новачка чекає нескладний тест. Пройшовши оной, і заплативши 390 рублів за реєстрацію, ви зможете користуватися можливостями ресурсу.

Воркзілла сайт

Сайт Воркзілла — популярний в мережі сервіс контенту

При цьому успішно пройти тест Воркзілли вдається далеко не всім. Завдання міняються, і відповідати за наявними в мережі відповідей вже не вийде. Особливо новачків бентежить завдання «знайдіть посилання Правила внизу будь-якої сторінки нашого сайту». Давайте розберемося, як пройти тест Ворзілли станом на 19.08.2019 року.

Читайте також: як зареєструватися на ТНТ Прем’єр.

Як виконати завдання «Будь ласка, знайдіть посилання Правила сайту work-zilla.com»

Після переходу на сайт client.work-zilla.com вам буде необхідно натиснути на кнопку «Зареєструватися», ввести свій e-mail та пароль, після чого на ваш е-мейл надійде підтверджуючий лист. Вам знадобиться відкрити його, клікнути на кнопці «Активувати акаунт», після чого ви перейдете на сам сайт.

Активувати обліковий запис Воркзілла

Натисніть на «Активувати акаунт»

Там вас чекатиме перелік необхідних кроків для реєстрації, найпершим з яких буде обов’язкове тестування. Натисніть на кнопку «Пройти» праворуч від напису «Обов’язкове тестування».

Пройти обов'язкове тестування Воркзілла

Натисніть на кнопку «Пройти» праворуч

Ви побачите невеликий тест з 4 завдань.

тест Воркзілла

Перші три завдання виглядають ось так

перше завданняЗапропонує вам ввести прізвище автора знахідки, в честь якого в Новгороді 26 липня щорічно влаштовується святкові заходи. Правильна відповідь — Акулова
друге завданняЗапропонує вказати офіційний курс євро станом на 01 травня 2017 року форматі 00.0000. Правильна відповідь — 62, 0440
третє завданняЗапропонує правильно переписати пропозицію, в якому є ряд орфографічних помилок. У нашому випадку правильний варіант це — «Подаючи заявку на завдання, ви підтверджуєте свою готовність виконати його на зазначених умовах»
Четверте завданняВід випробуваного потрібно знайти внизу даної веб-сторінки напис «Правила», клікнути на ній правою клавішею мишки, і вибрати «Відкрити посилання в новій вкладці». Після відкриття нової сторінки скопіюйте її адресний рядок (кнопка «Копіювати»). Сама посилання на правила виглядає ось так: https://work-zilla.com/regulations

Посилання правила Воркзілла

Скопіюйте вказану посилання

Тепер вставте це посилання в тестовий рядок 4 завдання вашого тесту, поставте після неї слеш (/), і потім вкажіть вашу поточну дату в форматі dd_mm_yyyy (день, місяць, рік) .Звичайно результат стосовно 19 серпня 2019 року виглядатиме так

https://work-zilla.com/regulations/19_08_2019

Після цього натисніть на кнопку «Перевірити».

work-zilla.com Перевірити

Введіть правильну відповідь і натисніть на «Перевірити»

Якщо помилок в тесті не буде виявлено, ви будете перенесені на наступний щабель, де вам знадобиться оплатити підписку в 390 рублів.

Передплатити Воркзілла

Для завершення реєстрації вам знадобиться оплатити підписку

Після оплати ви отримаєте можливість користуватися всім потенціалом ресурсу.

Це корисно знати: як зареєструватися на сервісі Інфоурок як учень.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, як пройти завдання «Будь ласка, знайдіть посилання Правила внизу будь-якої сторінки нашого сайту work-zilla.com», і який алгоритм реалізації даного завдання. Врахуйте, що адміністрація сайту регулярно змінює формат тестових завдань, і при реєстрації на ресурсі вам можуть попастися вже інші варіанти питань. При цьому всі вони мають нескладний характер, і їх рішення зазвичай не становить будь-якого праці. Вдалих вам заробітків на сервісі work-zilla.com!

https://youtu.be/Q7EySq3y4M4

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector