Бонус за вхідні доплачувати за розмови лайфселл

бонус за вхідні
Хоча Лайф і змінив назву на лайфселл, але принципам своїм змінювати не став і при цьому залишилася акція або послуга під назвою бонус за вхідні. Скільки вона ще буде існувати, — невідомо, тому як дана послуга постійно змінюється і постійно вимагає коригувань. Тому як, на думку компанії все в окрузі хочуть на цьому заробити і якщо згадати 2010 рік, коли така послуга була дійсно актуальна і бонуси зараховувалися на готельний картковий рахунок, а потім за ці бонуси можна було купити побутову техніку. Так, в той час дуже багато людей хотіло на цьому заробити, але зараз навіщо ставити палки в колеса тим які приймають дзвінки по роботі, а на додаток отримують 10-15 грн бонусів.

Отже, для тих, хто не в курсі лайфселл має свого розпорядженні 2 послуги Бонус за вхідні і доплачувати за розмови. Суть у них однакова, тільки умови різні і методи нарахування різні.

Lifecell — суть послуги доплачувати за розмови

Після активації (про це трохи пізніше) ви отримуєте можливість отримувати додаткові кошти на бонусний рахунок лайфселл за кожну хвилину вхідних розмов з інших мобільних операторів — по 35 копійок.

Як підключити і вартість підключення доплачувати за розмови

Для підключення необхідно відправити USSD запит — * 141 * 33 #
Вартість підключення — 3 грн (разовий платіж)

особливості послуги

Бонуси нараховуються тільки за повну хвилину, якщо ви поговорили з людиною 1 хвилину і 59 секунд, то вам буде зараховано за це лише 35 копійок (1 хвилина).

Lifecell — суть послуги Бонус за вхідні.

Тут ви отримуєте 5 грн на бонусний рахунок лайфселл після того як на ваш номер надійде 10 повних хвилин з інших мобільних операторів. Тому дана комбінація не дуже вигідна для тих кому рідко дзвонять з інших номерів, тому як за місяць можна не отримати нічого.

Вартість підключення та як підключити Бонус за вхідні

Для підключення необхідно скористатися меню * 141 #
А вартість послуги становить 3 грн на місяць (на відміну від попередньої послуги де платіж достатньо сплатити один раз)

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector