5 критеріїв при виборі хостинг для блогу —

хостинг
Кожен початківець блогер стикається з вибором хостингу для свого сайту. А часом і вже досвідчені веб-мастрера, по ряду причин, шукають нову площадку для свого веб-проекту. У цій статті ми розповімо як вибрати хостинг для блогу, на що необхідно звертати увагу в першу чергу і які плюшки ще пропонують хостинг провайдери.

  1. Установка CMS. Для управління контентом сайту вам знадобиться cms, найпопулярніша платформа для блогів — це wordpress. Але існує більше 50 cms для управління сайтами, тому перш ніж купити хостинг для блогу, переконайтеся, що він відповідає всім вимогам, що пред’являються вашої cms (версію php, mysql).
  2. Дисковий простір. Як правило тарифи хостинг розрізняються розмірів наданого дискового простору. Для старту блогу можна взяти мінімальний тариф, і в міру розвитку блогу і збільшення контенті розширюватися. Якщо у вас вже є блог, тоді необхідно визначити скільки важить сайт. Для цього скористайтеся адмін панеллю хостинг або ftp доступом до сайту — подивіться розмір папки з файлами. Вибирайте тариф з запасом, так як блог — це не статичний сайт, він завжди поповнюється контентом і медіа матеріалами.
  3. Трафік. Зверніть увагу на обсяг трафіку, що надається тарифом хостингу. Навіть якщо у вас відвідуваних блог, краще вибирати хостинг з необмеженим трафіком. Ви ж амбітний блогер і працюєте над захопленням відвідуваності, тому не навіщо вам обмеження по вхідному трафіку.
  4. Ціна на хостинг. Визначившись з першими трьома критеріями, порівняйте цінову політику кількох провайдерів, виберіть найбільш кращий варіант. Однак пам’ятайте, заощадивши, ви можете поплатитися якістю послуг. Тому читайте відгуки про хостинг або скористайтеся тестовим періодом для оцінки провайдера.
  5. Бонуси. Ну і найприємніше — крім основних функцій, які повинен виконувати хостинг — розміщення і безперервна робота вашого сайту, провайдер може пропонувати додаткові Інтрументи, знижки, бонуси. Таким чином хостери намагаються виділиться серед конкурентів, а ви можете безкоштовно отримати додаткові плюшки.

Наприклад хостинг провайдер HostthenProfit крім безлімітного хостингу пропонує абсолютно безкоштовно сервіс для email розсилки, систему побудови сторінок захоплення та інші маркетингові інструменти, які допоможуть вам в просування вашого блогу. По-перше вам не треба буде окремо купувати це сервіс на інших ресурсах, а по-друге все управління буде в одному акаунті, що, погодьтеся, дуже зручно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector