10 мудрих способів використовувати NFC-мітки

NFC-мітки — мініатюрні наклейки, які дозволяють смартфону виконувати певну команду при наближенні до них. Вони стоять дуже дешево і дозволяють спростити виконання безлічі завдань.

Записувати інформацію на NFC-мітки можна за допомогою спеціальних програм. Для запису і зчитування даних з них, звісно ж, потрібно смартфон, оснащений NFC-чипом. Які команди ця позначка може віддавати смартфону?

расшаріваніє інтернету

Ви можете наклеїти на ноутбук або комп’ютер мітку і запрограмувати її так, щоб смартфон включав роздачу мобільного інтернету через Wi-Fi. Якщо у комп’ютера пропаде доступ до інтернету, піднесіть смартфон до мітки — включиться тетерінг, і ви знову зможете зайти в мережу.

Нічний режим

Наклейте мітку на спинку ліжка, приліжкові тумбу, світильник, будильник або будь-який інший предмет в спальні і запрограмуйте її на атівацію безшумного режиму. Тепер, як тільки ви піднесете смартфон до цієї мітці, звуки сповіщень відключаться і ніщо не потривожить ваш сон. При бажанні ви можете запрограмувати ще одну мітку — для відключення безшумного режиму вранці.

В машині

NFC-мітки можна використовувати в автомобілі для включення Bluetooth, GPS, 3G, запуску плеєра, карт або навігатора.

запуск ПК

Якщо налаштувати на ПК пробудження по LAN, ви зможете використовувати NFC-мітку для включення комп’ютера з будь-якого місця в своєму будинку. У деяких випадках це може виявитися дуже корисно (наприклад, якщо ви звикли вимикати комп’ютер, а не відводити його в сон, а запуск займає кілька хвилин).

Wi-Fi для гостей

Використовуйте додаток InstaWi-Fi для розшарювання Wi-Fi своїм гостям. Одне обмеження — у них теж повинні бути смартфони з NFC, інакше їм доведеться вводити пароль вручну.

таймер

Якщо ви користуєтеся таймером для виконання якихось завдань (спортивних тренувань, пріготоволенія їжі та ін.), Запрограмуйте NFC-мітку на запуск програми зі зворотним відліком часу.

Втеча до вітру

Якщо вам необхідно відлучитися по нужді (в туалет, покурити або просто набридла чиясь компанія), піднесіть смартфон до NFC-мітки, яка наклеєна на гаманець або інший предмет, і на яку завбачливо записаний код, який чи додатком IFTTT команду зателефонувати вам. На вашому смартфоні пролунає дзвінок або вібрація і ви зможете зі спокійною душею вийти, не викликавши жодних підозр.

музика

Наклейте на Bluetooth-колонку, плеєр або навушники NFC-мітку і запрограмуйте її на включення Bluetooth. Так ви зможете швидше з’єднувати смартфон з акустикою.

візитки

NFC-мітки можна клеїти на візитні картки, щоб ваші нові знайомі змогли відкривати на своїх смартфонах посилання на ваш сайт або профіль у соцмережі.

Швидкий запуск

Якщо ви звикли відкривати один і той же додаток, перебуваючи в будь-якому місці, наклейте там мітку, на яку призначений його запуск. До гаманцю або сумці можна наклеїти мітку з додатком для складання списку покупок, до велосипеда — мітку для запуску Strava або Endomono і т.д.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector