Заробіток на продажу фотографій. Де продавати фотографії?

фотограф
Заробляти в інтернеті здатний кожен. Звичайно, прийнято називати популярні методи заробітку як створення сайтів, просування сайтів, ведення блогу і продаж реклами, ну і інші типи фрілансерства. Так це популярно і приносить непоганий дохід, проте є ще один метод, про який варто дізнатися докладніше. Називається він продаж фото в інтернеті.

Кожен, виходячи на вулицю, неодмінно робить фотографію природи або пам’яток. Можна ж потім показати друзям, або завантажити в соціальну мережу «Instagram». Але від цього, ні копійки, ні задоволення не отримаєш. Для цього й існують певні ресурси, де можна продати свою фотографію з відносно непоганий ціною. Для цього існують різні способи, про які й поговоримо.

фотобанки

Існує такі сервіси, яким потрібні фотографії для продажу. Навіщо їм це потрібно? В основному по одній простій причині: ці фотографії потрібні іншим користувачам, які не хочуть їздити і робити певні фото. Вони звертаються до таких ресурсів, і шукають відповідні фото, а потім купують їх, якщо ціна влаштовує. Звичайно, за такі операції, фотобанк бере певну комісію, що є невигідним способом заробітку для фотографів-початківців. Однак перевага такого сайту в тому, що там можна вільно зареєструватися, і виставити на продаж свої творіння.

Плюси фотобанку:

+можливість вказати свою ціну
+ Легка реєстрація
+ Можливість продати будь-яку фотографію

мінуси:

-сайт бере певну комісію за посередництво
вимагайте ваютний рахунок Visa або Payeoner

Fotolia

Це сайт, який працює безпосередньо з Adobe. Важлива перевага в тому, що на сайті є можливість підключитися до Adobe stoke. Це сервіс, який дозволяє продавати, або купувати будь-які фотографії. Так само тут є цікаві стокові зображення.

Що стосується вимог, то фотографії повинні бути якісні, і зроблені власними руками. За кожен проданий файл, отримуєте 33%. Виплата здійснюється в балах, і один бал дорівнює одному долару.

Плюси сайту:

+легка реєстрація
+ Можливість продавати фото, відео, стокові зображення
+ Швидкі виплати
+ Хороше заохочення за проданий файл

мінуси сайту:

-потрібно якісні фото без будівель, на які є інтелектуальна захист
— на перших порах, продати фото складно

Ось такі існують способи по заробітку на продажах фото. Звичайно, існує і інші різні сайти, тому даний вид заробітку слід спробувати кожному.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector