Заміна матриці ноутбука. Ознаки та причини. —


Перед тим як починати розбирати свій ноутбук і виносити вирок, того що матриця несправна слід все кілька разів перевірити і провести точну діагностику. Справа в тому, що іноді через неправильно проведеної діагностики доводиться витрачати зайві гроші. Наприклад, якщо монітор инициализируется — це зовсім не означає, що причина в матриці, це може бути і відеокарта і харчування. Іншими словами спочатку необхідно переконатися, тому, як і заміна, і ціна матриці недешеве задоволення.

Ознаки несправної матриці ноутбука.

  1. Тріщина. Тут все банально просто, якщо ваш ноутбук впав або ж на ноутбук, щось впало. І при цьому на екрані чітко видно тріщину, то можна сміливо йти вибирати нову матрицю.
  2. Темні смуги на екрані. Як правило, вийшла з ладу підсвічування матриці. Якщо підсвічування лампова, то екран стає повністю чорним. Якщо ж світлодіодна то частина матриці може бути підсвічено, а частина немає.
  3. Кольорові смуги по всіх висоті ноутбука. Як правило починається все з однієї смуги. А потім їх стає все більше і більше. Виправити можна тільки заміною.

Ремонт і заміна.

Ну і найважливіше, правильно виконана діагностика — це запорука успіху. Якщо ви впевнені, що це саме вона, то знайти і купити матрицю для ноутбука найбільш швидко дозволить такий ресурс як lcd-screen.com.ua. Тут ви зможете знайти необхідну модель матриці, знаючи лише модель і марку ноутбука.

Для заміни не потрібно велику кількість інструментів, фактично це викрутка невеликого розміру і пластикові медіатори. Виконати заміну матриці нескладно, але все ж певний досвід з розбирання обладнання необхідно мати. Звичайно ж, в залежності від ноутбука і компанії виробника розбирання може трохи відрізнятись, але суть від цього не змінюється.

Процес заміни матриці ноутбука.

  1. Вимкніть і відключіть батарею, навіть в тому випадку якщо батарея незнімна. Вам все одно потрібно буде зняти задню кришку і відключити батарею ..
  2. На лицьовій панелі екрану, як правило, знаходяться 2-4 гвинтика утримують пластиковий корпус. Як правило, гвинти прикриті пластиковими або гумовими заглушками. Їх необхідно відкрутити.
  3. Після медіатором або лопаткою для зняття засувок пройдіться по всьому периметру екрану. Отстегнув засувки, зніметься верхня пластикова рамка утримує матрицю.
  4. Під пластиковою рамкою також доведеться відкрутити пару гвинтиків.
  5. Потім матриця якщо її нічого не буде тримати «впаде» на клавіатуру, залишиться тільки відключити шлейф і матриця у вас в руках.
  6. Далі підключаємо нову і збираємо в зворотному порядку.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector