Wi-Fi роутер для дому. Характеристики та можливості? —

wi-fi router
Давно минули часи, коли для виходу в Інтернет доводилося використовувати Dial Up модем, сумно знаменитий своєю повільною швидкістю. У наш час краще купити сучасний Wi-Fi роутер або точку доступу — відміну даних девайсів розглянуто в цій статті, за допомогою оних можна приймати високочастотний сигнал як настільним комп’ютером, так і нетбуком або стільниковим телефоном. Всі члени сім’ї здатні одночасно підключатися до мережі Інтернет, заходити на сайти, дивитися телебачення і т.д.

Але роутер потрібно вибирати правильно.

В першу чергу потрібно чітко і ясно розуміти, що Wi-Fi роутер відрізняється від класичного модему, доля якого — підтримувати тільки ADSL-з’єднання. Він перетворює аналоговий сигнал телефонії в цифровий. Але Wi-Fi роутер є міні-комп’ютер з власним процесором і пам’яттю, завдяки чому одночасно можуть працювати кілька комп’ютерних пристроїв.

І різноманітність роутерів на даний момент досить велика, але всі вони мають своє призначення. Припустимо, Вам необхідно об’єднати 2 мережі в одну, для цього слід прикупити маршрутизатор мережі, докладний опис оного знаходиться тут http://mikrotik.spb.ru/index.php?route=information/informationinformation_id=9, також за цим посиланням ви можете і придбати найбільш якісні маршрутизатори. А в разі якщо Ваш провайдер надає доступ до інтернету за допомогою PPOE з’єднання, то також дешевий роутер типу TPlink також не підійде, тому що ні 80 відсотків таких апаратів не тримають з’єднання і постійно злітають.

Характеристики Роутера для домашнього використання

Вибираючи роутер, важливо звертати увагу на пропускну здатність. Не варто купувати роутери зі слабкою «начинкою», тобто з обрізаної швидкістю. Скажімо, якщо заявлена ​​швидкість виявиться 55/55 Мб / с в обидва боки, але на практиці цей показник часто виявляється в межах 16/4 Мб / с! На даний момент роутер повинен підтримувати швидкість від 300 мегабіт в секунду. А якщо є зайві кошти, то можна і більше.

Друге на що потрібно звертати увагу на зону покриття (до 10-25 м), що дозволить його використання не тільки в квартирах, але і на приватних ділянках. Для цього використовується найчастіше одна антена, яка здатна одночасно приймати і передавати дані. Якщо пристроїв багато, розумно купувати такий роутер, який має відразу кілька антен, кожна з яких здатна тільки на свою роботу — передавати або приймати сигнал.

Кращі версії роутерів мають USB-порти c допомогою, яких можна організувати свій міні медіа сервіс для зберігання фільмів і музики для всієї сім’ї. Топові роутери мають вбудовані DLNA-сервери, цінні тим, що дозволяють з легкістю переглядати картинки з власного ПК на великому екрані телевізора.

Але потрібно пам’ятати і інше. Установка даного виду роутера (особливо бюджетних версій) вимагає високої уваги. Інакше, роутер, який не має на цей випадок захисту, банально згорить. Деякі покупці намагалися економити і спалювали про 2-3 роутера при установці. Краще доплатити кілька доларів людині з мають досвід в налаштуванні і установці, який з першого разу підключить і запустить даний апарат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector