Виправте Wi-Fi в iPhone 4 і будьте на зв’язку —

айфон 4
iPhone 4 — чудовий смартфон, який дозволяє подорожувати по глобальній мережі абсолютно безкоштовно завдяки модулю Wi-Fi. Незважаючи на те що тарифні плани більшості мобільних операторів теж дають можливість цілодобово сидіти в інтернеті «за копійки», багато абонентів відмовляються від привабливих послуг. Бездротовий зв’язок здається їм зручною, до того ж безкоштовний вай-фай є в кожній установі. На жаль, деякі власники iPhone 4 не можуть зайти в інтернет через Wi-Fi, так як зламався сам модуль.

Що робити в такому випадку? Скористатися послугою «Ремонт Айфона 4» спеціалізованого сервісного центру. Не варто самостійно з’ясовувати причину відсутності зв’язку, розбираючи телефон. Такі дії тільки збільшать ціну ремонтних робіт.

Чому немає зв’язку з роутером?

Поширені причини поломки вай-фай такі:

  • несправність самого модуля;
  • проникнення вологи або води;
  • некоректна прошивка смартфона;
  • вихід антени з ладу.

Якщо iPhone 4 перестав ловити бездротові мережі, не потрібно звинувачувати в цьому виробника. Найчастіше поломка відбувається через недбалої експлуатації. Модуль Wi-Fi може перестати функціонувати після удару і випадкового падіння девайса. Наприклад, пошкодження смартфона небезпечно саме для антени, так як вона дуже тендітна. При сильних ударах зламається не тільки дана деталь, але і сам модуль може від’єднатися від плати.

Рідина — ворог для будь-яких внутрішніх елементів пристрою. Після потрапляння води в смартфон, як правило, перестає працювати не тільки Wi-Fi, але і вся система. У таких випадках терміново йдіть в сервісний центр, щоб корозія не зробила вартість ремонту позамежної. Якщо телефон перестав ловити мережі після перепрошивки — значить її встановили некоректно. Довірити таку задачу теж слід тільки професіоналові.

Комплексний підхід до проблеми

Яке б нещастя не сталося з надійним вірним «другом», не потрібно самостійно займатися реабілітацією iPhone 4. Якісний ремонт — завдання, яке під силу тільки професіоналам. У спеціалізованому сервісному центрі насамперед здійснюють діагностику. Комплексний аналіз функціонування смартфона дозволить спланувати ремонтні роботи та оголосити їх вартість. Бувають випадки, коли користувач не може включити iPhone 4, так як він просто розрядився.

Добре, коли вай-фай не працює через некоректну настройки мережі або поганого сигналу. У таких ситуаціях за усунення несправності грошей не беруть, тому в будь-якому випадку краще звернутися в сервісний центр. На що слід звернути увагу при спілкуванні з фахівцем? На його підхід до роботи! Якщо він відразу оголошує вартість ремонту без діагностики, то слід залишити стіни офісу. Компанія бере плату за аналіз несправності? Навіщо віддавати гроші за те, що інші роблять безкоштовно?

У сервісному центрі має бути спеціальне обладнання для діагностики пристроїв від «Епл». Потрібна була заміна деталей? Поцікавтеся, якої вони якості і походження. Віддавайте перевагу оригінальним деталям або хорошим копіям, але не китайської підробки. Вам же потрібен iPhone 4 з можливостями, якими він спочатку був наділений, чи не так?

Джерело: сайт Notebookstore.ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector