Відмінності Iphone 6 останньої моделі від iPhone першої моделі —

коробка Iphone фото
Перша модель телефону від Apple була представлена ​​на суд публіки в 2007 році. На той момент вона була справжнім проривом і не мала аналогів. iPhone швидко знайшов відданих фанатів, які залишалися вірні йому з року в рік і ретельно стежили за оновленням версій. Сьогодні iPhone все так же виділяється і стоїть осібно на тлі всього сегмента смартфонів. Розмова про те, чому це так, відкладемо на потім. А зараз подивимося, чого ж досяг яблучний смартфон, змінюючись з моделі в модель. Але все ж варто розуміти, що Iphone це один з небагатьох смартфонів яких з року в рік не втрачає в ціні і при цьому не стає гірше. Якщо даний девайс вийшов з ладу, то його не тільки можна, а й треба ремонтувати http://iremos.ru/remont-iphone-4s/ і навіть після ремонту він не втратить своєї актуальності і надійності.

дисплей

Свого часу дисплей 1ої моделі iPhone став її головною фішкою — він був сенсорним і управлявся пальцями, тоді як всі інші сенсорні екрани тоді вимагали стилуса. Діагональ цього дисплея — 3.5 дюйма.

У iPhone 6S і 6S + теж інноваційний вже для нашого часу дисплей — це все той же мультитач, але зображення на ньому настільки чітке, що людське око не здатне розрізнити окремі пікселі. До того ж, він здатний зчитувати відбитки пальця і ​​розрізняти силу натискання. Діагональ екрану у 6 — 4.7 дюйма, а у 6 + — 5.5 дюйма.

Процесор, оперативна пам’ять, флеш-пам’ять

1-ий iPhone працює на базі одноядерного процесора з тактовою частотою 412 МГц, ОЗУ — 128 мб. Варіанти флеш-пам’яті — 4, 8 і 16 ГБ. Зараз ця характеристика здається слабкою, але якщо подумати, такої продуктивності вистачить, наприклад, щоб безпроблемно грати в повноцінні комп’ютерні ігри на зразок «Героїв Меча і Магії III». А значить, смартфон працює на рівні потужності непоганого комп’ютера початку 2000х! Не так уже й слабенько, правда?

У 6S і 6S + процесор вже двоядерний. Точніше? основний процесор і співпроцесор, призначений для його розвантаження і зменшення енергоспоживання. Тактова частота — 1.8 ГГц, ОЗУ — 2 ГБ. Варіанти флеш-пам’яті — 16, 64 і 128 ГБ. Такий потужністю володів середній ноутбук року так 2009. Минуло всього 5 років, і це вже середня потужність смартфона.

Камера

Любителі фотографії в еру першого iPhone були не в захваті від його камери з роздільною здатністю 2 МП без спалаху й автофокуса. Втім, розробники явно не планували вбудовувати в яблучний смартфон професійну фотокамеру.

Згодом кількість любителів познімати на телефон істотно зросла, і iPhone 6S і 6S + вже може похвалитися камерою в 12 МП, подвійним спалахом і можливістю зйомки відео з роздільною здатністю 1080p. Ходять чутки, що вона не поступається гідним представникам ринку фототехніки.

Операційна система

iOS (на момент створення iPhoneOS) була створена спеціально для першого iPhone. Втім, що тут дивного? Під новий формат телефону навряд чи підійшла б якась із існуючих на той час ОС.

Остання версія системи — iOS 9, на якій і працюють iPhone 6S і 6S +. За багато років вона серйозно оновилася, кардинально змінила дизайн і тепер підтримує безліч додатків, про які в далекому 2007 році ні у розробників, ні у користувачів і думки не виникло б.

Інші Удосконалення

Крім поліпшення всіх функцій попередніх версій, в кожному iPhone з’являлося щось нове. Так, 6S і 6S + можуть служити і телевізором і навігатором і компасом, вони можуть, як уже згадувалося, вважати відбиток пальця, ними можна вважати кроки або калорії, і навіть використовувати їх як невеликі ваги (правда, створене для цієї мети додаток в AppStore так і не допустили). Можливості у 6S і 6S + величезні, і, ймовірно, трохи користувачам довелося випробувати їх усі.

Підводячи підсумок, можна сказати, що, змінюючись, iPhone ставив перед собою мету не тільки перевершити своїх попередників, а й бути завжди на піку найсучасніших нововведень. І перша і остання моделі пропонували користувачеві щось, що ніхто раніше запропонувати не міг. Залишається тільки здогадуватися, чим Apple захоче здивувати нас в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector