Веб-сторінка за адресою … може бути тимчасово недоступною або її назавжди переміщено на нову адресу

Подорожувати по просторах інтернету дуже цікаво. Але при деяких сформованих ситуаціях можна зіткнутися з проблемою відкриття сайтів. Без якихось причин на екрані виникає текст: веб-сторінка за адресою (сайт, на який ви хочете зайти) може бути тимчасово недоступною або її назавжди переміщено на нову адресу. І потрапити на сторінку не представляється можливим. У цій статті ви знайдете рішення цієї помилки.

Чому веб-сторінка за вказаною адресою буває недоступною

Дана проблема може з’являтися при вході на будь-які сайти, форуми і навіть при вході на сайти соціальних мереж. У тексті помилки можуть відображатися різні версії кодів: ERR_CONNECTION_CLOSED, ERR_CONNECTION_RESET, ERR_CONNECTION_DENIED і інші. Також подібна помилка може з’являтися на всіх сайтах відразу, якою б ми не намагалися відкрити. Збої можуть викликати багато факторів. Але головний з них — віруси в операційній системі вашого комп’ютера.

Причина: Наслідки:
Системні, внутрішні конфлікти WindowsПорушується структура файлу hosts і інших компонентів ОС.
Відсутність або проблема з інтернетомМожуть теж стати причиною тимчасово недоступний веб-сторінки.
Блокування сайтів або браузераКоли не відчиняються всі сайти через антивірусних систем. Деякі програми не «визнають» один одного, через що з’являються збої в їхній роботі.
Неправильні налаштування мережіНайчастіше настройки роутера, ДНС можуть стати причиною відсутності інтернету.

Читайте також: помилка відтворення відео — причини і рішення.

Виправляємо помилку з файлом hosts

Необхідно сказати, що файл hosts є важливим елементом в мережевій структурі ПК. Він відображає зрозумілі нам імена сайтів. Замість цифр і точок, з яких в дійсності і складається веб-адреса.

файл hosts

Файл hosts на комп’ютері з Windows

Він виконує і інші важливі функції. У ньому записані конфігураційні дані, які дозволяють з’єднувати комп’ютер в мережі або виходити в інтернет. При різних обставинах він міг бути змінений.

Щоб комп’ютер користувача знову почала стабільно працювати і відкривати сайти, потрібно відновити файл hosts:

 1. Його потрібно сформувати заново. Зробити це буде неважко — створіть новий блокнот на робочому столі. Для цього потрібно натиснути ПКМ і вибрати рядок «Створити»;

  Створіть текстовий документ

  Створіть текстовий документ на робочому столі

 2. Далі вам необхідно перейти за адресою сайту Майкрософт і знайти свою версію Windows в списку на цій сторінці;

  Виберіть свою версію Windows

  Виберіть свою версію Windows в списку

 3. Після натискання ви побачите текст файлу hosts. Це файл потрібно виділити курсором, щоб скопіювати. Натисніть ПКМ і виберіть «Копіювати» або потрібно натиснути CTRL + C;

  Виділіть текст файлу hosts

  Виділіть текст файлу hosts на сторінці

 4. Текст потрібно вставити в порожній щойно створений блокнот на вашому ПК. Для цього натисніть CTRL + V або ПКМ і виберіть «Вставити»;

  Вставте файлу hosts

  Вставте файлу hosts в текстовий файл

 5. Далі натисніть вгорі кнопку «Файл» і виберіть «Зберегти як».
  Збережіть файл hosts

  Збережіть файл hosts в текстовому документі

  В поле імені обов’язково потрібно ввести: «hosts» — разом з лапками. Запам’ятайте шлях до файлу, щоб легко його знайти при відкритті через провідник;

  Дайте ім'я файлу hosts

  Дайте ім’я файлу hosts при збереженні

 6. Натисніть WIN + R — відразу дві клавіші і введіть в новому віконці:% WinDir% \ System32 \ Drivers \ Etc. І натисніть кнопку Введення для продовження;

  Введіть у вікні команду

  Введіть команду% WinDir% \ System32 \ Drivers \ Etc

 7. У новому вікні знайдіть файл hosts і виберіть його ПКМ. Натисніть рядок «Перейменувати» і додайте в ім’я будь-яке слово англійською;

  перейменувати hosts

  Перейменуйте старий файл hosts

 8. Перемістіть в цю папку новий файл, який ви створили на робочому столі.

Тепер можна все закрити і вибрати подвійним клацанням миші іконку браузера. Щоб визначити чи з’являється помилка: веб-сторінка за адресою недоступною або її назавжди переміщено на нову адресу. Цей спосіб підійде для того випадку, коли ви намагаєтеся потрапити на один якийсь веб-сайт. Але він вперто не відкривається через вищеописаної помилки.

Це може бути корисним: помилка out of memory — як виправити.

Що робити, якщо помилка «сторінка … може бути тимчасово недоступною або її назавжди переміщено на нову адресу» повторюється

Проблема з входом на будь-який сайт також може з’являтися відразу з кількох причин. Щоб відкрити потрібний сайт, ми будемо по черзі виконувати операції для усунення помилки. Спробуйте перезавантажити комп’ютер, знову відкрити сайт. Потім потрібно почистити історію, куки і кеш браузера, з якого ви виходите в інтернет.

Кеш, історія і куки браузера

Кеш, історія і куки в браузері Firefox

Інструкцію можна знайти на офіційних сторінках підтримки вашого браузера. Наприклад, для популярного Google Chrome зробити це можна так:

 1. Натисніть кнопку меню (три вертикальні крапки);

  Натисніть кнопку меню браузера

  Натисніть кнопку меню Google Chrome

 2. Виберіть «Налаштування»;
 3. Опустіть сторінку внизу і знайдіть кнопку «Додатково»;

  кнопка

  Кнопка «Додатково» в настройках браузера

 4. Далі потрібно знайти блок під назвою «Очистити історію»;

  натисніть

  Натисніть «Очистити історію» в Google Chrome

 5. Виберіть значення «За весь час», як показано на скріншоті;

  Видалення кешу, історії та куки сайтів в браузері

  Виберіть всі пункти галочкою і натисніть кнопку «Видалити»

 6. Поставте галочки на всіх пунктах і натисніть внизу кнопку «Видалити дані».

При цьому збережені паролі будуть видалені. При вході на сайти з закладок потрібно буде вводити пароль і логіни заново, щоб зберегти їх в браузері. Якщо ви не хочете видаляти ці дані, приберіть галочку з пункту «Кукі». І видаліть куки для сайту, на який ви намагаєтеся увійти окремо.

Далі перевіримо наявність підключення комп’ютера до Інтернету:

 1. Для цього відкрийте вікно «Пуск». Введіть в рядку пошуку «Командний рядок»;

  Відкриття командного рядка від імені адміністратора

  У пошуку «Пуск» напишіть «Командний рядок»

 2. У результатах виберіть її ПКМ і натисніть на рядок — від імені адміністратора;

  Запуск командного рядка

  Запуск командного рядка від імені адміністратора

 3. У вікні потрібно записати наступне: ping google.com;

  ping google.com

  Введіть команду «ping google.com»

 4. В результаті ваш комп’ютер повинен відобразити кількість відправлених і прийнятих пакетів. Якщо ці числа рівні, значить з інтернетом проблем немає.

  Перевірка наявності інтернету

  Перевірка наявності інтернету в командному рядку

Після цієї перевірки потрібно переходити до наступного етапу усунення помилки. Якщо розв’язати цю проблему все ще не вдалося. Виконайте в цьому ж вікні ще одну команду. Можна записати її відразу ж нижче результатів: ipconfig / flushdns.

Читайте також: помилка 404 — що це і як виправити.

Налаштовуємо роутер для усунення неполадки

Якщо комп’ютер виходить в мережу за допомогою роутера, необхідно змінити деякі його параметри. У пристроях TP-LINK можна потрапити в налаштування з рядка браузера.

Введіть адресу: 192.168.1.1 або 192.168.0.1 і натисніть ENTER:

 1. Потім потрібно поставити галочку на пункті «Використання інших DNS»;
 2. Перейти зліва в меню в розділ «WAN»;

  розділ WAN

  Виберіть розділ WAN в настройках роутера

 3. Вказати в першому пустому рядку — 8-8-8-8. І в рядку нижче — 8-8-4-4 і зберегти ці дані.

Перевірка комп’ютера на віруси

Більшість комп’ютерних вірусів при попаданні на пристрій користувача прагнуть підмінити файл hosts. Це необхідно для перенаправлення на шахрайські сайти зловмисників з різними корисливими цілями. І не дивлячись на те, що антивірусні програми пильно стежать за файлом hosts, вірусам часто вдається його підмінити або взагалі вивести з ладу. Фішингові (підміненого) сайти, як правило, нічим не відрізняються від оригіналу по дизайну. Але несуть в собі велику загрозу. Так як вимагають від нас введення своєї особистої інформації: логіна, пароля, платіжних даних і т. П.

Як тільки ви виправите файл hosts за інструкцією вище, комп’ютер відразу ж необхідно перевірити на віруси. Так як захист комп’ютера вже пропустила заражені файли, необхідно завантажити утиліту для сканування системи з інтернету. Їх існує кілька, ви можете використовувати програму Dr.WEB CureIt! за посиланням: https://free.drweb.ru/download+cureit+free/. Її не потрібно встановлювати.

утиліта Dr.WEB

Кнопка для завантаження Dr.WEB CureIt!

Після завантаження запустіть її подвійним кліком миші. Потрібно поставити галочку на угоді і вибрати шлях для сканування. Залишивши шлях за замовчуванням, Dr.WEB CureIt! буде сканувати весь ваш комп’ютер. Всі підозрілі файли і папки, які вкаже антивірус, необхідно видалити або вилікувати. Також спробуйте використовувати різні браузери. Спробуйте перевстановити той, яким найчастіше користуєтеся. Потім потрібно спробувати увійти на сайт, який відображав помилку: веб-сторінка за адресою … може бути тимчасово недоступною або її назавжди переміщено на нову адресу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector