Як перевірити мегабайти на Водафон (мтс) Україна

Водафон (VODAFONE), який в недавньому часі став частиною відомого оператора МТС, пропонує одні з найвигідніших тарифних планів на Україні. Основним завданням компанія ставить надання доступних послуг мобільного зв’язку населенню та бізнесу, тому до оператора приєднується все більша кількість абонентів.

Сьогодні більшість клієнтів МТС — користувачі смартфонів і мобільних ПК, тому в багатьох тарифах є пакети 3G / 2G Інтернету: Vodafone REG XS-L, Vodafone Device. Щоб не піти в мінус і тримати кількість мегабайтів під контролем, необхідно знати про основні способи доступу до інформації про баланс.

команди USSD

Найпростіший спосіб перевірки — введення USSD коду. Щоб дізнатися залишок мегабайт, введіть:

  • * 101 * 4 # — для передплатних тарифів;
  • * 110 * 20 # — для тарифних планів на контрактній основі.

Після введення коду на телефон прийде повідомлення про баланс не тільки мегабайтів, а й про інших параметрах пакета.

My Vodafon

залишок на рахунку
Ще один спосіб дізнатися баланс залишку в пакеті — встановити на смартфон спеціальний додаток My Vodafon. При реєстрації в ньому необхідно ввести номер телефону і контрольні дані. Програма автоматично визначить тарифний план абонента і на екрані буде видно доступне кількість МБ.

Особистий кабінет

вхід в інтернет помічник
На офіційному сайті Водафон на Україні кожен абонент може зареєструвати особистий кабінет.

Всередині кабінету є розділ «Подивитися стан рахунку» (формулювання може бути змінена в різний час доопрацювання сайту).

Якщо знайти необхідну інформацію не вийшло, оператор пропонує скористатися послугою онлайн-консультанта.

дзвінок спеціаліста

При неможливості скористатися попередніми способами або при виникненні труднощів, можна зробити дзвінок в call-центр за наступними номерами:

  • 111 -для клієнтів оператора на Україні;
  • 0-800-400-111 — для телефонів українських операторів.

Дзвінки за вказаними номерами безкоштовні. Щоб отримати інформацію по рахунку, необхідно надати контрольні паспортні дані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector