Тариф мтс для дитини. Тариф Водафон. Вигідний !!!

тариф для дзвінків дитині фото
Отже завдання у вас є маленька дитина, якій потрібен пакет для того щоб дзвонити Вам (батькам), бабусям, а можливо тільки мамі. Що характерно дані поради навряд чи підійдуть для підлітка, якому крім дзвінків здебільшого потрібен доступ до інтернету.

В цьому випадку купувати тариф для дитини і сплачувати за нього абонентка плату в розмірі мінімум 40 грн — Водафон red xs — не має сенсу. Так в принципі це і не потрібно.

Який тариф вибрати?

Перший варіант підключити послугу моя сім’я. Суть послуги полягає в тому, що до номера вашої дитини підключаються кілька номерів (пільгових) вихідні дзвінки на які — будуть обходитися по 2.2 грн в місяць.

Іншими словами дзвінки з телефону вашої дитини на ваш номер будуть коштувати 2.2 грн в місяць. Якщо підключити 3 таких номера, то загальна абонплата за ці 3 номери складатиме 6,6 грн в місяць, що незрівнянно менше ніж платити 40 грн на місяць мінімум за будь-пакет МТС.

Для підключення телефонуйте на номер 7770

Другий варіант буде придбати будь-який тариф мтс або Водафон і поповнювати його один раз в рік мінімум на 5 грн щоб продовжувати термін дії пакета (щоб його не відключили). А дитина буде давати виклик ви скидаєте і передзвонює.
Варто сказати, що такий спосіб використовують досить багато, але проблема полягає в тому, що це не зручно і кожен раз як тільки ви забуваєте скинути і на «автоматі» піднімете трубку, з рахунку вашої дитини знімається абонентська плата за добу в розмірі мінімум 1 грн .

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector