Способи підключення телебачення. Переваги і недоліки кожного способу —

телевізори які вмирають фото
Коли то говорили, що телебачення знищить книги, зараз говорять, що YouTube знищить телебачення, але ні першого, ні другого не відбувається. Книги та статті в наукових і розважальних журналах перейшли в такі ось сайти, але при цьому журнали продовжують існувати. А величезна кількість людей дивляться відео тільки в онлайні, але телеканали продовжують створюватися. Так що висновок можна зробити тільки один — телебачення буде в майбутньому, тільки в якому вигляді ще не відомо. Хоча про це можна почитати ось цей матеріал.

А так як ТВ дивляться багато, варто розібрати:

Який спосіб підключення на даний момент найбільш прийнятний?

Кабельне телебачення. Даний спосіб являє собою прокладку кабелю до вас в квартиру і підключення великої кількості каналів. Як правило, дуже зручний спосіб для тих, кому важливіше інтернет підключення, а телебачення в такому ракурсі йде практично у всіх провайдерів — в навантаження. Якщо розбирати тарифи компанії Тріолан вони навіть намагаються рекламувати, що телебачення — безкоштовно, але за фактом телебачення без інтернету підключити не можна. Тому і виходить, що даний спосіб найбільш дорогий, як при підключенні, так і у використанні тому як має абонентську плату.

Цифрове телебачення DVB-t2. Буквально рік тому було дуже багато шуму про даному способі підключення телебачення, але на сьогодні толі про нього забули, чи то кому то стало невигідно його рекламувати. Але даний стандарт в Україні запущений, і купивши тюнер до свого телевізора на сайті www.mobilife.com.ua ви можете переглядати 32 загальнодоступних каналу в HD якості і при цьому не платити абонентської плати. Даний спосіб підходить саме для тих, хто постійно переїжджає, не має власної квартири і постійно її знімає, також зручний для тих кому не цікаво підключення до інтернету

Супутникове телебачення. Як вже зрозуміло з назви Вам знадобитися супутникова антена і тюнер для перетворення сигналу що надходить від супутника. А також людина, яка зможе дане обладнання налаштувати. Мінуси даного способу полягають в тому, що обладнання громіздке, вимагає правильного підключення і засобів для покупки всіх комплектуючих. За це ви отримаєте в кращому варіанті 50-60 нормальних каналів, хоча компанія яка продає дане обладнання буде Вам розповідати, що їх більше тисячі. Але за фактом дивитися на них буде — нічого.

аналогове телебачення. Хоча даний спосіб досить застарілий, але скористатися ним можна в разі якщо вдома зовсім нудно і ввечері все ж хочеться подивитися який-небудь фільм. Вам потрібна антена — бажано з виносом на сторону, яка буде мати радіовидимість з телевежею і власне телевізор. І внаслідок такої нехитрої схеми ви отримуєте в залежності від місцевості від 3-х до 30 телеканалів аналогово ТБ. Основна проблема даного способу — це якість сигналу, що передається. На відміну від перших двох, де сигнал приходить в цифровому вигляді, аналог може мерехтіти, шипіти, реагувати на стороннє електромагнітне випромінювання. Але це як видно з опису — найбільш дешевий спосіб.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector