Промокод Курбаса! — знижка від Водафон. Як отримати?

Водафон бонус
Акційна програма Водафон Бонус як і будь-яка інша рекламна компанія призначені для підключення нових абонентів, але якщо ви вже є абонентом Водафон, то це означає, що Вам просто потрібно виконати кілька дій і отримати за них певні бонуси і подарунки, які вас ні до чого не зобов’язують і вони абсолютно безкоштовні. Власне з цієї причини і стаття в позитивному контексті.

Які знижки можна отримати за допомогою Водафон бонус?

  • 2 грн знижки на літрі в мережі заправок WOG (але враховуючи, що компанія WOG і так постійно робить знижки своїм клієнтам, а отримані 2 грн не сумуються з тими знижковими балами, які у вас є). З цієї причини — даний подарунок — більше даремний, ніж дозволяє секономтіть.
  • Рол «Філадельфія з креветками» в ресторанах СУШІЯ, але при замовленні від 350 грн. Рол коштує 74 грн, тобто знижка в 20 відсотків. У приципу непогано, але якщо ви замовте на сайті Сушія товарів на 375 грн, то ви автоматично зможете самі вибрати будь-який подарунок за 1 копійку. Тобто акція знову повторює пропозицію самого ресторану.
  • 200 грн на одяг в ламода. Тут навіть коментувати не має сенсу, тому як ламода дає кожному новому покупцеві, який зареєструється 200 грн. Хоча скористатися ними ще той …
  • І останнє — 10 відсотків знижки на концерти з сайту Курбаса. Ось про це хотілося б поговорити докладніше.

Як отримати і взяти участь в акції від Водафон і отримати промокод Карабас?

І ось саме отримання промокодом Карабас на знижку в 10 відсотків — це найбільш цікавий для користувачів Водафон бонус.

Для цього необхідно

  • У проміжку з 3 березня по 31 березня відправити смс з цифрою 5 на номер 820 (це активації Водафон бонус)
  • Далі зайти на сторінку _https: //www.vodafone.ua/ru/chastnym-klientam/bonus/predoplata
  • Вибрати необхідний подарунок від компанії Водафон (в нашому випадку це промокд Курбаса)
  • Ввести номер телефон і натиснути на кнопку відправити

замість висновку

Все це зробити можна за 2 хвилини, ось тільки промокод прийде протягом 10 днів, а на цей момент вам вже може бути не потрібний або ж всі квитки до того моменту будуть розібрані. Тому слід скептично ставитися до всякого роду акціях від будь-яких компаній.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector