Проблеми бездротових зарядок для смартфонів. Як це впливає на акумулятор?

бездротова зарядка фото
Все частіше можна зустріти заголовки різних новин, в яких згадується бездротова зарядка для будь-якого пристрою. Деякі великі компанії, такі як Samsung навіть зробили свою бездротову зарядку гаджетів. Інші ж в свою чергу, менш відомі створюють адаптери для смартфонів, щоб їх можна було заряджати такими зарядними пристроями. Хоча вбудовувати в свій смартфон зарядний від невідомого виробника, та ще й вішати його на АКБ ми б не радили, але такий факт має місце бути. Якщо в двох словах, то бездротова зарядка для смартфона — має тільки один позитивний момент — зручність, все інше (поки не будуть вирішені нижче перераховані проблеми) — це мінуси.

Проблеми з бездротовими зарядками для смартфонів

  1. Використання неякісної зарядної станції і модуля для смартфона зменшує зарядний струм смартфона і тим самим збільшує час зарядки. Також при несумісності модуля і зарядки, кінцева напруга, створюване в приймальні частини може бути більше або менше необхідного для смартфона. Що призведе до поступового виходу з ладу акумулятора.
  2. Щоб уникнути ряду проблем перерахованих в пункті 2, необхідно купувати тільки брендові зарядні, але коштують вони недешево. І ціна є ще одним каменем спотикання, щоб такі зарядки мали масове застосування.
  3. Так як приймальня котушка знаходиться всередині смартфона, та ще й впритул до АКБ — вона додатково підігріває батарею під час зарядки, яка і так гріється. (Досить згадати випадок з Galaxy Note 7 і вибухами). Що знову-таки призводить до зменшення терміну служби акумулятора. Звичайно ж, батарею для телефону lg, Samsung або будь-якого іншого можна купити нову. Але це все одно не зменшує проблеми з бездротовою зарядкою.
  4. При використанні такої зарядки Вам доведеться відмовитися від алюмінієвих чохлів і будь-яких інших металізованих чохлів. Або постійно їх знімати.
  5. Для телефону, не призначеного для бездротової зарядки потрібна установка модуля (котушки з випрямлячем), продається окремо і розміщується під кришкою смартфона.
  6. Ну і останній пункт, який не так помітний, але при цьому він є — низький ККД. Якщо взяти будь-яку сучасну дротову зарядку, то ККД такого зарядного пристрою буде дорівнює 95-97 відсоткам. А у випадку з бездротовою він не може перевищувати 50 відсотків. Іншими словами тільки половина перетвореної енергії потрапить в акумулятор смартфона, але з огляду на той факт, що відносно низьке споживання смартфона, то це не позначиться на вашій кишені. Хоча факт залишається фактом.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector