Найбільший смартфон від Apple — Iphone XS MAX —


Перше що кидається в очі для тих хто бере Iphone XS MAX в руки — це звичайно ж розмір. Називати це мінусом як це любить робити та частина аудиторії, які є затятими противниками будь-яких девайсів від купертіновцев ми не будемо. А все, тому що якщо ви збираєтеся купити великий телефон, то ви знаєте для чого він потрібен і які труднощі виникають при використанні такого роду девайсів.

Варто відзначити, що смартфон з екраном в 6,5 дюймів все називають величезним, і при цьому на даний момент існує більше 30 моделей телефонів від інших виробників з рівно таким же або ще більшим розміром екрану. Такі смартфони як Honor 8X Huawei Mate 20, Xiaomi Mi Max 3 та інші. Так що назвати модель XS MAX найбільшим смартфоном не вийде. Хоча він і є найбільшим серед всіх моделей Apple. Так що якщо є бажання мати якісний смартфон, то Apple iPhone XS Max це ваш вибір. А ми постараємося коротко вказати, що нового нам надав виробник на прикладі даного апарату.

Що нового в Iphone XS MAX

  1. Швидкість спрацьовування Face ID. Якщо порівнювати XS c X, то швидкість розпізнавання особи помітна навіть неозброєним поглядом.
  2. Час роботи. Ось тут купертіновци довели, що збільшення екрану анітрохи не позначиться на тривалості роботи, а за рахунок збільшеної батареї ще і збільшиться. Чим не можуть похвалитися інші бренди.
  3. Камера. За рахунок зміни ширококутний об’єктив камера отримує більше світла і це безумовно позначилося на якості фото і відео. Уже зараз можна знайти сотні відгуків про дану камері і велика кількість фотографів і відеооператорів змінили свої професійні камера на XS.
  4. Захист за стандартом IP68

підсумок

Якщо реально намагатися знайти дрібні доопрацювання нового апарату, то їх можна перераховувати до безкінечності, але в реальності світ нових технологій в смартфонах добігає кінця. Зараз середньостатистичний користувачів не зможе визначити різницю між смартфоном 2017 року і смартфоном 2018 року. Так що купувати варто тільки в тому випадку якщо у вас є в цьому необхідність, а не бажання придбати щось нове.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector