На чому грати? ПК, консоль, ноутбук? Правила вибору товарів для гейминга! —

гри
Щороку, після знаменитої конференції E3, геймери ведуть суперечки про всі нові іграх, але питання, яке відразу ж спливає в голові, — «Чи буде мій комп’ютер тягнути ці ігри?» Іншими словами, оновлення заліза — це те, що гравці часто роблять . Є кращі графічні карти, клавіатури, процесори і т. Д., які випускаються щорічно, і всі хочуть насолоджуватися своїми іграми з високою роздільною здатністю.

На жаль, це досить дороге хобі, і тому тут немає місця помилкам. Помилка в результаті призведе до марної трати грошей, а цього ніхто не любить. Отже, ось кілька порад, які допоможуть вам, коли ви думаєте про покупку нового ігрового обладнання.

Перевірте наявність ексклюзивів (ПК і консолей)

Як ми всі знаємо, є ігрові консолі за типом Ps і Xbox, докладніше про ремонт PS4 тут — http://remonton.kiev.ua/PS-4-remont-v-kieve.html, і звичайно ж ПК. Незважаючи на те, що на всіх платформах є багато ігор, ігровий процес і труднощі можуть значною мірою відрізнятися в залежності від того, в які ігри ви граєте. Більш того, є один важливий фактор, яким, як геймер, ви не повинні нехтувати, і це категорія ексклюзивних ігор.

В принципі, під час кожної конференції є ігри, які можуть відтворюватися тільки на певній платформі. Отже, якщо є ігри, в які ви дійсно хочете грати, вони вийдуть тільки для Xbox, Playstation або Nintendo або для ПК, цей факт повинен звузити ваше рішення про покупку.

ПК проти ноутбука

Тепер це хороше запитання, якщо ви вже вибрали покупку нової платформи для ПК, тому що покупка ігрового ноутбука цілком може бути більш вигідною інвестицією. Знову ж таки, це залежить тільки від обставин і вашого кращого стилю гри. Якщо ви в першу чергу хочете грати вдома, в комфорті своєї кімнати, то це кращий варіант, але з ноутбуком відкривається безліч нових можливостей.

Для початку у вас є можливість грати з будь-якої кімнати в будинку, навіть з ліжка або крісла. Ще одна велика перевага, пов’язане з наявністю ігрового ноутбука, полягає в тому, що ви можете взяти його з собою в своїх поїздках або на місце вашого друга, якщо ви організуєте збори гравців, такі як заходи в мережі PVP і т.д.

Нарешті, якщо ви багато їздите на роботу, ноутбук з міцної батареєю може стати в нагоді під час їзди в автобусі, або якщо ви в коледжі, і між лекціями є тривалі перерви. Іншими словами, подумайте про це, тому що в даний час ноутбук може бути кращим вибором.

Відгуки про товар

Це не так багато при покупці консолі, оскільки думки будуть розділені, і всі вони в основному засновані на особистих упередженнях. Однак, купуючи ПК або ноутбук, ви обов’язково повинні переглянути безліч оглядів і відгуків, щоб дізнатися, чи варто купувати або використовувати пристрій або конфігурацію. Для ноутбуків це не так складно, оскільки вони приходять заздалегідь, і саме ви вирішуєте, чи хочете ви трохи збільшити конфігурацію. Іншими словами, шукайте керівництво покупця ігрового ноутбука або огляди ігрових ноутбуків, і подивіться, який з них найкраще підходить.

Коли справа доходить до покупки ПК, буде проведено набагато більше досліджень. Вам потрібно буде досліджувати кожен компонент окремо і знайти оптимальну конфігурацію. Крім того, вам потрібно буде знайти ігрову клавіатуру, а також нову мишку для ігор і, ймовірно, гарне і зручне крісло. На щастя, покупка хорошою покупки, швидше за все, дозволить вам зіграти всі майбутні назви AAA протягом наступних 3-5 років.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector