Музика та відео з рекламних роликів Водафон

Після появи на території України міжнародної компанії мобільного зв’язку Vodafone, вона завжди вражала своєю неймовірною рекламою і відмінною підібраною музикою.

Тому ми зібрали для вас всі рекламні ролики і музику яка в них грає.

2015 рік

Тарифи Vodafone Red

Це перший рекламний ролик який був запущений компанією Водафон Україна, стартував він у 2015 році і презентував нові і унікальні на той момент для жителів України.

Виконавець — Major Lazer — Powerful (feat. Ellie Goulding Tarrus Riley)

https://vodafoneclub.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/major_lazer_feat_ellie_goulding__tarrus_riley_-_powerful_zv.fm_.mp3

2016 рік

Роумінг як вдома

2016 рік компанія почала з нової пропозиції, що дозволяє економити на роумінгу, при чому в рази, а музика з рекламою як завжди вражала своєю унікальністю і відмінно підібраною музикою.

Fresh Body Shop — Surfing On Gasoline

https://vodafoneclub.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/Fresh_Body_Shop-Surfing_On_Gasoline.mp3

Справжнє 3g покриття

Чи не закінчився рік, а Водафон (МТС) презентує новий ролик, який розкриває всі переваги 3g покриття, інтернет яким ви можете скористатися, практично в будь-якій точці країни.

Troye Sivan — Youth (Gryffin Remix)

https://vodafoneclub.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/troye_sivan_-_youth_gryffin_remix_zv.fm_.mp3

особливі тарифи

Унікальний і барвистий ролик, який відображає всі переваги тарифів від Vodafone, а відмінне поєднання відео та музики, допомагає глядачеві відчути настрій передається рекламою.

Bastille — flaws

https://vodafoneclub.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/bastille_-_flaws_zv.fm_.mp3

Рік без абонплат

Реклама яка показала всі переваги акції, що дозволяє реально економити на мобільному зв’язку.

Young Karin — Rolling Stones

https://vodafoneclub.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/pesni_iz_reklami_-_young_karin_-_rolling_stones_vodafone_god_bez_abonplat_2016_zf.fm_.mp3

Мабуть 2016 рік був найбільш насиченим на ролики від Водафон, безліч пропозицію, безліч преймуществ, компанія намагалася донести до всіх жителів України.

2017 рік

Музика з реклами — Безвіз Вікенд

Коли вся країна святкувала отримання безвізового режиму, Водафон не залишився в стороні, але і подбав про своїх абонентів, розробивши нову пропозицію, про всі його переваги можна судити з реклами.Музика з реклами — Unlim 3G Plus

Новітнє пропозиція, яка дозволить всім перейти в он-лайн, безлімітний інтернет який закінчує «Диктатуру голосу», що відмінно відображено в ролику.

Onuka — Vidlik

https://vodafoneclub.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/onuka_-_vidlik_zv.fm_.mp3

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector