Тариф Водафон Red (Ред) XS — умови, активація і перехід на пакет

У 2017 році компанія Водафон оновила тарифну лінійку пакетів Ред. Даний пакет в основному орієнтований на абонентів, які постійно спілкуються всередині мережі Vodafone, рідко дзвонять на номери інших операторів і використовують 3G інтернет в невеликих обсягах (перегляд новин, соцмережі і т.д).

умови тарифу


Вартість абонентської плати в місяць становить 40 гривень. Для продовження користування пакетом Ред xs, необхідно щомісяця безперебійне постачання вищевказаної суми на рахунку. Про що щомісяця оператор нагадує своєму абоненту шляхом відправки смс повідомлення.

Грошові кошти списуються в дату, коли був виконаний перехід або активація пакета. Наприклад, 21 серпня активували тариф, то списання відбудеться 21 вересня.

Якщо активація була виконана 31 числа, то списання абонплати буде в самий останній день місяця, з перерахунком кількості днів користування.

У цьому тарифі абонент отримує:

Red XSСтоімость понад ліміт
Ціна
Вартість в місяць
50 гривень
дзвінки
Дзвінки всередині мережі Vodafone
необмежено
Соц мережі
Соцмережі: FB, VK, Viber, Twitter, WhatsApp
1 ГБ + додатково 2 ГБ в подарунокКожні додаткові 500 МБ — 15 грн
дзвінки
Дзвінки на інші оператори і стаціонарні номери по території України
60 хвилин0,25 гривень / хвилина
дзвінки
Дзвінки за кордон
3 гривні / хвилина0,50 гривень / хвилина
смс
SMS і MMS на всі оператори в тому числі за кордон
50 штук0,50 гривень / хвилина
ТВ
Vodafone TV, «Ефір»
Чи не входить в пакет, надаються на базових умовах
смс
СМС на стаціонарні номери
4,25 гривень / шт
запит
USSD запит для переходу
* 250 * 352 # -> кнопка зателефонувати

Акція 12 Гб 3G інтернету

З 30 травня по 31 серпня 2017 всі абоненти Водафон, які купили Ред XS або S і здійснять свій перший дзвінок — автоматично отримають додаткові 12 Гб інтернету на швидкості 3G.

Нарахування акційного бонусу відбувається протягом 6 місяців з дати активації пакета (по 2 гігабайти кожен місяць). При зміні тарифу Red XS, на будь-який інший з лінійки Ред, протягом періоду акції, кількість акційних Гб — не змінюється.

підключення пакета

Для того, щоб активувати або підключити Водафон Red XS вам буде потрібно:

  1. Купити сім-карту з тарифом Ред XS, в будь-якій точці продажу компанії, в неї убуде включений перший місяць обслуговування.
  2. Перейти з іншого тарифу Водафон Україна або МТС. Перед зміною необхідно буде оплатити вартість міграції.

Для економії коштів Ви можете підключити послугу «Рік без абонплат» до цього тарифу. Вартість якого складає всього 360 грн / рік. Економія на витратах зв’язку складе — 120 грн / рік.

денні послуги

Оскільки вартість за послуги тарифом Водафон Ред будуть списуватися щомісяця, то при нестачі грошових коштів для оплати щомісячного платежу, Вам автоматично буде підключений денний тариф, умови якого описані вище.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector