Миша яка працює на всіх поверхнях — Logitech DarkField —

Пам’ятайте мишки, які працювали з кулькою всередині і крутили дві напрямних які і визначали, куди ведеться мишка і після деяких обчислень курсор пересувався разом з мишкою.

А яке було диво — оптична мишка. Та скільки радості було, що не доведеться чистити ця кулька і направляюціе від сміття і бруду. Тільки ось працювати вона не завжди хотіла на нерівних поверхнях, перші мишки не хотіли працювати навіть на кольорових поверхнях.

мишка яка працює на всіх поверхнях

В остаточному підсумку всі ці проблеми були вирішені, але ось одна з найскладніших поверхонь це скло. А скло через те, що воно не має кольору, від якого можна відштовхуватися щоб робити обчислення. Можна зробити мишку, яка буде враховувати кут заломлення світла і розрахунок зробити від цього. Але якщо придивитися уважно то немає такого скла, яке буде ідеально однорідне і однакової товщини. Таким чином, даний варіант не підходив.

Але в кінцевому підсумку компанія Logitech перемогла і цю поверхню, а розгадка була в тому ж що і проблема. Як кажуть зв’язківці гладко було на папері та забули про яри. Так ось це те і стало рішенням проблемної поверхні.

Немає жодного скла, яке однорідно, але також немає жодного скла у якого немає шорсткостей, порошинок, піщинок до чого миша з функцією DarkField зауважує ці пилинки і піщинки на микронном рівні. І вже відштовхуючись від цього мишка може працювати на будь-якій поверхні будь-якого кольору, гладкості, а також скляні столи і так далі …

От цікаво б її перевірити. Наприклад, на дзеркалі. І ось тоді можна буде точно сказати по ніж вона орієнтується.

Фільтри для очищення води на сайті http://dvoda.com.ua/. Ці фільтри вже точно нічого не пропустять.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector