Купувати iPhone 6s або чекати появи сьомий модифікації? —

iphone - купувати чи ні
З того моменту, як iPhone 6s вийшов у світ, пройшло всього пара-трійка місяців. У завзятих любителів «фруктових» смартфонів виникає сумнів: чи варто його купувати або дочекатися, поки, а прилавках з’явиться iPhone 7? Можливо, доцільніше буде трохи почекати.

Нові покоління смартфонів компанії Apple завжди в перевазі, навіть при додаванні незначних змін. І перш ніж розбиратися слід визначити 2 категорії людей які замислюються над покупкою цього девайса.

володарі IPhone

Перша категорія — це користувачі, які мають свого розпорядженні, будь-якої смартфон від Apple. Це може бути Iphone 5 або навіть 4 і вони всерйоз замислюються над покупкою нової версії. Але з якихось причин відкладають. І тут виникає резонне питання: «Вам хочеться новий смартфон, тому що ваш застарів або Вас не влаштовують його характеристики?». І відповідь буде досить банальний — якщо вам просто хочеться оновити свій смартфон, то можна зазирнути на сайт http://korpusok.kiev.ua/, де ви можете купити корпус для iPhone 5, який в свою чергу зроблений в стилі 6 версії. Тим самим ви заощадите кошти на покупку нового апарату, а для оточуючих ви вже з новим айфоном.

Ті, кого не влаштовує його смартфон

Для тих же, кого не влаштовують характеристики чинного смартфона (неважливо якого виробника), то варто заглибитися в характеристики і інші нюанси експлуатації нових творінь Apple.

Шоста версія і «Еска» має збільшену продуктивність, 12-мегапіксельний сенсорний екран і новий 3D Touth інтерфейс. Робота смартфона здійснюється на основі ОС iOS 9.

Сьома модифікація буде мати більш потужним і ефективним процесором від TSMC. Інші характеристики гаджета значно не зміняться. Відомо, що компанія зазнає труднощів при розширенні оперативної пам’яті до 3 ГБ і впровадженні нового покоління Touch модуля. Але є аргументи, які мають місце бути. Це покращений дизайн і екран зі склом з сапфіра, чутки про який останнім часом затихли.

підсумок

Все це лише ліричні міркування. Питання стоїть в тому: почекати або купувати поточну модифікацію? Якщо на руках вже є шостий айфон або його просунута версія Plus, то можна сміливо чекати виходу в світ сьомої версії. Але в той же час якщо у вас на даний момент девайс який постійно зависає і розряджається через кожні 2 години — в цьому випадку iPhone 7 не зробить революції в виробництві смартфонів і брати потрібно зараз поки у вас є на це бажання і гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector