Коли варто купувати смартфон на 2 сім. Відгуки

смартфон на 2 сімки чи варто
Коли китайці почали виробляти смартфони на 2 сімки, то це було дійсно цікаво, тому що дозволяло легко економити на мобільному зв’язку і дзвонити з одного сімки на номери одного оператора, а з іншого на номери іншого. Але часи змінюються, і зараз знайти тарифний план без абонентської плати щоб він просто лежав на полиці і в будь-який момент можна було його дістати і зателефонувати — практично неможливо. Тому якщо зараз ми маємо одну сім карту для основних дзвінків, то додаткову все одно доводиться поповнювати.

Що ж робити і чи вигідно купувати смартфон на 2 SIM карти

Почнемо, мабуть, з позитивних моментів.

Купуючи двухсімочний смартфон, ніхто не змушує нас відразу купувати другу сімку, але при цьому залишається така можливість і в певних випадках це може стати в нагоді.

Які переваги смартфона на 2 сім карти?

  1. Другий слот для сім карти можна використовувати, як і раніше для доп сім карти і для здійснення дзвінків на інші оператори. І відповідно здешевити витрати на мобільний зв’язок.
  2. Також можна купити сім карту з тарифним планом для планшета від будь-якого оператора і за допомогою неї виходити в мережу і постити все фото в соціальні мережі. Хоча робити це потрібно обережно, щоб не потрапити в лапи шахраям.
  3. Використовуючи другий слот для роботи, а перший для друзів і родичів можна розділити групи людей. І налаштувати автоматичне відключення другого коли ви спите або закінчується робочий день і так далі.

Ось в принципі позитивні моменти на цьому закінчуються і починаються проблеми.

Чому не варто купувати смартфон на 2 SIM

  1. Заряд батареї. Неважливо, який у вас телефон, будь-яка у вас батарея, але телефон з двома сім картами буде втрачати заряд на 1/3 швидше ніж у вас один GSM модуль. Якщо ви збираєтеся використовувати його тільки для того щоб виходити в мережу, то це буде відбуватися ще швидше.
  2. Якість зв’язку і якість прийому сигналу. Так зараз не роблять смартфонів з одним модулем (а якщо і роблять, то краще їх не купувати), але все ж антена, яка використовується в девайсе — одна і якість прийому сигналу буде гірше, ніж на односімочном апараті. Це не має значення якщо ви живете в місті, але якщо заходите віддалитися від густо-населених пунктів, можуть виникнути проблеми.
  3. Ну і дозволю собі повторитися. Тарифних планів без абонентської плати зараз просто немає. Тому нічого створити ідеальний симбіоз дуже складно, хоча і можливо.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector