Коли є сенс купувати різнокольоровий смартфон? —

приклад різнокольорових смартфонів Meizu
На даний момент досить велика кількість виробників почали випускати смартфони, що мають різне забарвлення. Звичайно, основна мета виробника, — продати якомога більше своїх товарів. Але мотиви власників компанії зрозумілі, а як же в цій ситуації бути пересічному користувачеві. Чи варто звертати увагу на різнокольорові смартфони і переплачувати від 2 до 10 відсотків вартості за різнокольоровий девайс? Давайте спробуємо розібратися з даним фактом.

Роздуми про кольорових смартфонах

Багато дівчаток побачивши красивого «Розовенькая» смартфона можуть сказати: «Ой, я такий хочу.», Але після покупки даний телефон починає втрачати свій колишній лиск і його доводиться одягнути в чохол. І ось тут виникає найцікавіше момент. Чохол для смартфона можна купити будь-якого кольору. І натуральний колір апарата не буде видно. Тобто виходить ми витратили час і гроші на пошук красивого кольору, а кінцевому підсумку купили на цей смарт чохол.
То чи є сенс вибирати телефон з оригінальним кольором? Так є, але з певними нюансами.

У яких випадках потрібно купувати кольоровий смартфон?

  1. Наприклад, ви купили собі Meizu M2 в блакитному або рожевому кольорі і для того щоб милуватися даними кольором ви купуєте собі прозорий ультратонкий чохол для Meizu M2 note. Тим самим ви практично не помічаєте, що ваш смарт в чохлі, але при цьому має певний захист від подряпин, можливо невеликих падінь і захист від вологи і пилу.
  2. Другий випадок, коли варто купувати такий телефон, якщо вартість апарату для Вас незначна і ви не збираєтеся «одягати» його в чохол. Іншими словами будьте впевнені, що телефон через один — два роки буде походити на апарат, якому років 5. Але якщо ви можете змінювати його з виходом нової моделі, то чому б і ні.
  3. І нарешті найправильніший і скептичний підхід до вибору смартфона, не важливо якого він кольору головне, щоб він мав максимально можливими характеристиками при мінімальній ціні.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector